Wpis z mikrobloga

@koala667: Mi nikt nie kazał siura pokazywać, a to było 13 lat temu w moim przypadku, a do gabinetu każdy wchodził pojedynczo i nie musiał się przed salą rozbierać i siedzieć z innymi roznegliżowanymi typami, tylko rozbierał się do bielizny w trakcie samego badania. Ot, zwykłe badanie jak chociażby do medycyny pracy. ¯\(ツ)/¯ To pokazywanie siura to chyba jakiś mit z czasów głębokiej zasadniczej.
@Stabilizator: @gordonshamway244 Na komisję idzie się pojedynczo, a nie w grupie. Przynajmniej tak to u mnie wyglądało.
Też nie rozumiem czemu to tak przeżywają. Samo pokazanie to dosłownie chwila. Ale masz rację Stabilizator, że takiej ZSW to mało kto by przeżył. Jeszcze śmieszniejszym jest to że te same osoby głosują na partie które tej zsw chcą.

@koala667: Można prosić o link do wpisu?
@Xing77: @Stabilizator komisje mialem 20 lat temu wiec mi ze szkolami nie wyjezdzajcie. I akuratnie u mnie w gabinecie byl sped z 15 chlopa.

Wtedy mialem to w zasadzie w dupie bo wiedzialem ze ide na studia i mnie #!$%@? zwana wojskiem raczej uniknie. Nie mniej teraz z perspektywy czasu widze jakie to jest uwlaczajace godnosci. Mierza cie jak swinie czy sie nadajesz na rzez czy nie. Plus zarciki starych pierdzieli
@artiom143: I ze ty w to wierzysz XD Pójdziesz jak dorośniesz to zobaczysz jak jest i wtedy skulisz główkę na dół i powiesz tyle stękałem na wykopie a tu zwykłe badanie jak dla pipki i będziesz sie bił w pierś jaka "ja pipka byłam "