Wpis z mikrobloga

@Diamond-kun:

Ponadto, zapytałem jeszcze jeszcze znajomke, co zajmuje się rysowaniem animkowych postaci zawodowo, i powiedziała, że te pare punktów absolutnie mieści się w granicach drobnych błędów anatomicznych


Ja spytałem twojego psychiatrę i mi powiedział, że ta osoba nie istnieje.

Głowa rysowana z góry i z dołu jednocześnie to "drobny błąd anatomiczny" xD Jesteś o tyle, o "tyci tyci" od wejścia na czarno.
@josedra52 jak głowa rysowana od góry? Przecież widać zaledwie kawałek uszka, które jest zwyczajnie wyższe niż w modelu postaci w grze. Zobacz że też nie ma tego na tym szkicu, którego sam wrzuciłeś tu. Autorka musiała dodać to później, bo żadne AI nie doda takiego małego trójkąta idealnie w miejscu gdzie ucho powinno być.

Jak już czepiasz się opini jakiegoś eksperta, to co może cie przekonać? Mi by wystarczyło pokazać model co
Autorka musiała dodać to później, bo żadne AI nie doda takiego małego trójkąta idealnie w miejscu gdzie ucho powinno być.


Taka dobra artystka i tak zupełnie bez sensu dodała to ucho, niesamowite. Z tym "idealnie w miejscu gdzie ucho powinno być" też się nie rozpędzaj, tworzysz fałszywą narrację.

Jak już czepiasz się opini jakiegoś eksperta


Tego twojego wymyślonego eksperta? Chyba sobie żartujesz w tym momencie, tu jesteś tylko ty i ja, nie
@zabolek: Ten kto twierdzi, że to jest 100% AI to chyba nigdy nic nie generował z AI XDDDD
A argumenty, że w grze coś tam coś tam to można sobie wsadzić w tyłek, bo na perfekcyjną perspektywę/kolory/detale/anatomie autor może mieć wysrane i nie mieć skilla xDDDDD

Pies go wie, baza może i została wygenerowana + użyta do refki, ale i tak ta osoba musiała poświęcić oooooooogromną liczbę godzin posiadając umiejętności, aby
@prawda_w_moskwie: Nie mówię, że całość została wygenerowana. Mówię, że AI poszło w ruch w tym obrazku i są błędy, które robi AI.

Jeden punkt niewiele znaczy, ale wiele punktów tworzy linię. Linię, która wskazuje na wykorzystanie AI na jakimś etapie. Nie wnikam w szczegóły. Widzę błędy AI, tyle.
@prawda_w_moskwie: Nie jestem profesjonalistą, ale i tak wolę moją wersję

Po swojemu to bym w ogóle tę dłoń zmienił, bo taki układ palców byłby niewygodny, ale chciałem się dopasować do oryginału z tym kciukiem. Ta dłoń powinna być bardziej rozluźniona, a wtedy kciuk by wychodził dalej, aż za palec wskazujący (sam możesz sprawdzić na swojej dłoni)
PiersKurczaka - @prawdawmoskwie: Nie jestem profesjonalistą, ale i tak wolę moją wers...

źródło: 3223323

Pobierz