Wpis z mikrobloga

#yanek #gejzpasji #odyn I pomyśleć tylko że gdyby kupił prostokątny zbiornik na wodę z nakrętką, mniejszą butlę na gaz do kampera, pierw przemyślał osadzenie tego i dopiero pod to dobrał rozmiar zabudowy to by mu to o wiele mniej miejsca zajmowało XD No ale to jest janek i całą konstrukcję wodno gazową dostosował pod blat który dostał od starych z którego pierw zmontował szafę a dopiero później myślał jak to upchnąć XD W ogóle nie czaje czemu nie zrobił jak odyn, woda pod łóżkiem + prysznic obok to by w zaoszczędzonym miejscu mógł sobie #!$%@?ąć całą meblościankę w stylu rustykalnym. Dodatkowo postawienie prysznica jego sposobem sprawia że wejściem do niego zabiera sobie miejsce na zabudowę, zamiast zrobić jak normalny człowiek że wejście do prysznica jest w przejściu które i tak musi być puste aby w ogóle się po tym busie poruszać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 7
@Dizel_AHTUNG: To artysta. Lubi improwizować. Przeciętny człowiek najpierw zrobiłby projekt, a później kupował pod niego odpowiednie materiały. Janek natomiast najpierw znosi na działkę różne graty, a dopiero później myśli co można z tego sklecić. Z tym prysznicem to konkretnie #!$%@?ł. Nie dość, że wysoki brodzik, to jeszcze duży, gdzie w kamperze liczy się każdy minimetr. Teraz się miota i próbuje to na siłę upchnąć, uparcie odrzucając najbardziej sensowny układ, czyli taki
@Dizel_AHTUNG: i pomyśleć że gdyby tylko poświecił 2h na rozplanowanie to by mógł po prostu zrobić serio ładną zabudowe za groszowe pieniadze i jeszcze mieć tam sporo miejsca XD on by tam mógł tylko to łozko zrobic 110/120cm i kupić normalny (tragiczny) materac za 100zl na allegro a tak to #!$%@? wie czy go jakis chłop nie baituje na "personalizowany materac", obok tak jak piszesz dać prszynić i tam jakiś blat
@Dizel_AHTUNG: on mówił coś o wymiarach swojego busa, że jest o metr(?) krótszy od zwyklej wersji, moze dlatego nie zrobi jak odyn, wedlug mnie odyn ma perkfecyjnie rozplanowane wiadc ze to nie oni robili :D
dziki i beczki z


@Dejwor: Odyn ma wersję L3. a Janek L3. Z tym, że Janka bus jest ciut szerszy. Niemniej kręci jak stara baba i próbuje na siłę stworzyć nowe koło. Jest już mnóstwo rozwiązań i układów, które się sprawdziły. Sam buduję kampera na płycie Mastera L2H2 i mam brodzić 80x70 tylko niskoprofilowy. Ale ja wcześniej wszystko przemyślałem i zamierzam również mieć kibelek tam, a nie strać do wiadra lub