Wpis z mikrobloga

#metafizyka

Sluchajcie Ludzie!

Wczoraj na YT video takiej dziewczyny znalazlem, ze miala przekaz, ze nie wie do kogo (klamie, albo nie wie, ale to do mnie), ale ma przekaz: ze juz prawie mi sie udalo, ze juz mialem noge w drzwiach, ze juz stoje w drzwiach.

Czyli tak budowala swoja wypowiedz, ze sie prawie udalo, ale ze stoje w drzwiach - bardzo dobrze.
Teraz ktos musi mnie popchnac, bo chyba nie ma wciagania tam.
Ja tez dalej ide, k*a walcze, nie poddalem sie, modle sie duzo, nie dotykam trucizn (Glos kaze tak zyc, bo Jahwe zabrania dotykac trucizn).
Dzisiaj przed snem sobie puszcze muzyke Chrystusa i pomysle, ze wchodze w te jakies drzwi, o tak.

Zobaczcie, jaki tutaj jest mega nastroj, mozna sobie posluchac:
https://www.youtube.com/watch?v=NgdNwI3ATdU

Ale mi sie wszystko swieci na niebiesko, wiec o ile wiemy o roznych rzeczach, to sila rzeczy spier
laja ci, co maja, do Nieba ze mna niedlugo.
Moze wszystkie dusze ze wszad, ja bym tak zrobil, ale moze Pan Bog chce inaczej.

Zobaczcie, co sam swiat mowi mi o sobie w przegladarce Edge (najlepszej na swiecie, wiadomo):
"
It is estimated that the cumulative number of people who have ever stepped foot on Earth is around 106 billion. This estimate is based on population growth patterns and other historical and demographic data. Some other estimates place the number of humans to ever live on this Earth between 45 billion and 125 billion.
"

Czyli 106 bilionow - ale jesli potrzeby istoty ludzkiej po transformacji sa inne, to by sie udalo wszystko zorganizowac na takiej planecie powiedzmy o powierzchni 100 razy wiekszej niz ziemia tutaj.
Yeah.

Aha, pamietajcie, samo swiatlo czerwone jest ok, jak Pan Jezus mial jeden ze strumieni z serca czerwony, drugi blekitny (niebieski tez taki jakby) oraz wlasnie duzo bialego.

Tak to rozumiem.

Ave Jezus!
  • Odpowiedz