Wpis z mikrobloga

Mirasy, mam takie pytanko:
Jakie firmy sneakersów, robiących takie buty "na co dzień", mają w swojej ofercie modele o takiej twardej podeszchwie (w stylu trampek Converse), bez żadnych pianek, boostów czy innych systemów?

Nie wiem, czy ja mam jakiś dziwny krok czy co, ale drugą parę butów z rzędu (teraz jakaś Puma, wcześniej Adidas) zajeżdżam na wysokości pięty, wgniatając wkładkę - efektu tego nie zauważyłem w starych dobrych Air Force 1, ale to jednak za ciężki kawał buta na ciepłe miesiące. Co byście polecili? W jaką stronę się rozejrzeć?

#streetwear #modameska #sneakers
  • 8
Jakie firmy sneakersów, robiących takie buty "na co dzień", mają w swojej ofercie modele o takiej twardej podeszchwie (w stylu trampek Converse), bez żadnych pianek, boostów czy innych systemów?


@Mega_Mireg: Może spróbuj z Adidas Samba lub Gazelle, zwłaszcza te pierwsze to są buty piłkarskie zaadaptowane na co dzień (kiedyś to były typowe buty sędziego) więc w nich będą twardsze podeszwy takie jak w halówkach.
  • 1
@tomek_wcale_nie_tomek wygląda na to, że bardziej chodziło mi o "buty z dość twardą podeszwą w stylu Converse", ale podałem zbyt wiele zmiennych i się wywaliło zdanie :D (po namyśle to może i ten Converse to nie najlepszy przykład, ale lepszego nie miałem)

Tak czy owak bardzo Ci dziękuję za merytoryczny wkład w dyskusję, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego!