Wpis z mikrobloga

Hahah w moim mieście trzeba miesięczny bilet kasować dwukrotnie podczas wejścia i wyjścia z autobusu według regulaminu. Gdzie podczas wyrabiania karty mówili mi tylko abym aktywował po doładowaniu miesięcznej. Wielokrotnie już kierowcy się na mnie rzucali chociaż nie mają uprawnień do kontroli. A nasłani kontrolerzy którzy zachowywali się agresywnie za każdym razem nie mieli nic mi do zarzucenia. Da radę jakoś złożyć skargę na ich śmieszny regulamin? #kartamiejska #prawo #pomocy
  • 13
@thorgoth: pewnie jest coś takiego. Przecież to absurdalne jak w całej ich pozostałej strefie nie ma czegoś takiego. Tym bardziej że dostali dofinansowania na inteligentne systemy xdd
@Daniell236: dobrze, a jaki lepszy sposób znasz żeby odsiać kiepów jeżdżących na gapę?
Ewentualnie zgodziłbyś się że odbijasz kartę raz ale dopłacasz do kasy miasta za wszystkich bezbiletowców dzięki temu?
@Daniell236: dlatego że nie jesteś jedynym pasażerem i nie wszystko się kręci wokół ciebie.
Jeśli to jest jedyny sposób żeby odsiać kiepów to handluj z tym. Albo zasuwaj z buta