Wpis z mikrobloga

Ktoś się orientuje po ile one chodzą "normlane" sztuki e93 335i? W internecie rozstrzał rzędu kilkudziesięciu tysięcy, więc nie wiem jak ewentualnie patrzeć. Do tego jak z utrzymaniem tego autka? Szukam czegoś na okazjonalne przejażdżki, co by się w weekend przejechać i oko nacieszyć. (w skali roku pewnie z 1k-2k kilometrów maksymalnie) Idzie popłynąć przy każdej awarii, czy jako tako da rade?

#e93 #samochody #motoryzacja #bmw
  • 12
  • Odpowiedz
@Danzuo: na grzyba Ci ten trup co w każdej chwili moze wydupcyc ( silnik znany ), jak chcesz 1-2k rocznie robic to sobie wypożycz nówkę cabrio jakąś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Danzuo no fajne auto ale problematyczne, żeby to miało ręce i nogi to trzeba by mieć z 80k+ to już wolałbym chyba e46 m3 bo nawet jak się znudzi to pewnie jeszcze na tym aucie zarobisz. Albo po prostu jak chcesz cabrio do przejeżdżki od czasu do czasu to już lepiej kupić mazdę mx-5 Nb lub nc, może nie taki szybki ale prosty lekki roadster, tani w utrzymaniu, a jak mocy
  • Odpowiedz
@czlowiekproso: 80 na e93 to dużo. 150k za e46 to spoko. Oczywiście po panewce i zabawach w silniku.
Chcesz kupić 335i szykuj, że rocznie może Cię kosztować 4k PLN serwis. Będziesz jeździł na codzień 20k+ PLN
Taniej wypożyczysz.
  • Odpowiedz
@czlowiekproso: z każdym każdym się z drogim serwisem. Jeśli nie ma wpisu do winy to Wszytkie faktury możesz sobie wyrzucić. Jest masa warsztatów co dadzą lewą fakturę i nic im nie zrobisz.
  • Odpowiedz
Panowie, a co sądzicie o takowym wehikule, ale z m57 pod maską :d?


@jaskula1993: diesel i kabriolet to jak skarpetki i sandały, to nie wypada, szczególnie że e93 jest bardzo słabo wyciszony. A już słuchanie klekotu przy otwartym dachu odbiera dużo przyjemności z jazdy kabrio. Gdyby to był duży suv, duża limuzyna, nawet względnie e91 335d jako wół roboczy do klepania trasy to spoko - ale w e93 to nie bardzo

imo w tej kasie jest lepsza
  • Odpowiedz
@Atreyu odpisywałem do @jaskula1993 bo chciał diesla, to mu poleciłem e klasę w coupe którą można też w cabrio dostać, auto jest na płycie klasy C, to jest dosłownie ten sam segment co e93, w serii zarówno diesel BMW jak i Mercedesa generują podobne moce, co do tego że kanapa to się nie zgodzę mam e61 i to jest kanapa, Mercedes jest dosyć twardy jeśli chodzi o zawieszenie. Z Mercedesami
  • Odpowiedz
@Wolf1986 miałem przez pare lat e92 320d i do tej pory przeklinam dzień w którym to auto sprzedałem. Strasznie mi siadło. Mega mi się e93 podoba tylko zastanawiam się nad sensownym silnikiem i m57 mnie kusi. W sumie w dźwięku nie jest takie złe. Ale może jednak na n55 się skuszę. Dziękuje każdemu za odpowiedzi!
  • Odpowiedz