Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@mial85 jakby to było coś złego xD a Ty mireczku oglądasz programy informacyjne w każdej TV zaczynając od szurepubliki przez Polsat po TVN i czytasz wszystkie strony newsowe od lewa do prawa? Czy może twoja bańka jest zbyt delikatna na takie poświęcenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@0caffe Nie oglądam wiadomości codziennie, ale jeśli już to robię, to zawsze staram się zobaczyć wszystkie programy informacyjne większych i mniejszych stacji TV. Stron z wiadomościami w necie również nie segreguję ze względu na ich nurt polityczny. To naprawdę może być dla kogoś dziwne i wręcz niemożliwe?
jasne... W dzisiejszym świecie gdzie jest taki natłok informacji byś musiał godziny spędzać na śledzeniu wszystkich mediów xD


@0caffe: Nie napisałem, że czytam wszystko, tylko że czytam różne źródła, również te z którymi się nie zgadzam albo uważam za glupie. Widzisz, żyjesz w bańce i jednym z jej efektów jest to że nie próbujesz zrozumieć tego co czytasz, tylko interpretujesz sobie pod tezę, że to co napisałem jest niemożliwe.
@23kulpamens: Jedyny który czyta bzdury i się tym chwali. Najprawdopodobniej jesteś ONUCĄ XD Wiedziałem, że jest z tobą coś nie tak, dyskutowałem tylko dlatego bo to fajne ćwiczenie xD Tylko, że z mitomanami się nie da xD Więc blokada jest jedynym rozwiązaniem.