Wpis z mikrobloga

Zauwazcie przez 8 lat Konfederacja nigdy nie wyszła na protesty z ówczesną opozcyja.
Wychodziła tylko z PIS przeciwko opozycji.
Ledwo co PIS stracił władzę i już konfa wraz z PIS na tym samym protescie.
Oczywiscie konfiarze nadal beda przekonywąc, że Konfederacja najbardziej sie różni od PIS, a przypadkiem wspiera te same protesty co PIS.
Przedwyborcze listy konfy i pis to też zbieg okolicznosci.

#polityka #neuropa #konfederacja
 • 26
 • Odpowiedz
@szurszur: to pewnie przypadek, wyjątkowa sytuacja i co innego.( ͡° ͜ʖ ͡°)
To chyba wszystko z repertuaru konfederackiego bingo.

Ale niestety konfiarze maja kręgosłup z gumy i robienie louda pisowi wytłumaczą sobie tym, że to z nienawiści do Kaczora
W sumie analogiczna sytuacja jak z rozliczaniem pisu. Przed wyborami pieli, że nikt nikogo nie rozliczy, a po wyborach nagle pieja, że rozliczanie pisu to zemsta i tak
 • Odpowiedz
@szurszur: Oczywistą sprawą jest, że manipulujesz ale na szczęście twoje wpisy obchodzą całe trzy osoby więc produkuj się dalej.


@merciless85: oczywiście konfiarzu bez problemu wskażesz manipulacje OP-a?
Czy te manipulacje to sa tylko w Twojej głowie?
 • Odpowiedz
przeciwko czemu "opozycja" protestowała przez 8 lat?


@Apogryw: niszczeniu sądów, deptaniu konstytucji, niszczeniu Polski itd

przeciwko czemu konfederacja protestowała przez 8 lat?


szczepionkom, przeciw zmniejszaniu cycków animowanych królików
 • Odpowiedz
@Fingolfin89: Serio masz tak krótką pamięć? Ja doskonale pamiętam protestu rolników za rządów pisu które wspierała konfederacja jak i protesty przeciw zamykaniu prywatnych biznesów za covida. Ba nawet Braun raz bronił przed policją jakieś LGBT Julki xD.
 • Odpowiedz
@Fingolfin89: Serio masz tak krótką pamięć? Ja doskonale pamiętam protestu rolników za rządów pisu które wspierała konfederacja jak i protesty przeciw zamykaniu prywatnych biznesów za covida.


@merciless85: i na tych protestach kilku rolników nigdy nie krytykowano pisu jako takiego tylko złą Unie. Dopiero teraz zaczęto krytykować polski rząd, gdy premierem został Tusk.
A protesty antycovidowe to też była przykrywka do nawoływania wyjścia z Unii i przeciwstawienia się zakusom rządu światowego.
 • Odpowiedz
@szurszur: Strajk przewoźników, piątka dla zwierząt, protest rybaków, protest medyków itd. To wszystko było w czasie rządów pisu. Macie łby nieźle sprane i niespełnione marzenia o sojuszu konfy z pisem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Xefirex - @szurszur: Strajk przewoźników, piątka dla zwierząt, protest rybaków, prote...
 • Odpowiedz
 • 2
@szurszur opozycja protestowała np. przeciw wyborowi nadmiarowych sędziów TK. Tylko jak sami rządzili , to też wybrali nadmiarowych sędziów... Taki problem z tą "opozycją", że obciachem było wzięcie udziału w ich demonstracji. Albo z aborcją - nie sądzisz chyba, że środowisko pro life ma iść ręką w ręką z o. Lampart.
A zauważ np., że w sprawie Pegasusa Konferencja jest przeciw PiS.
 • Odpowiedz
 • 1
@szurszur małpom nie przetłumaczysz. Oni wyjdą ze statystyką, że konfa nie głosuje tak jak PiS i załatwione.
A że była przeciw zawsze wtedy gdy nie było szans PiSu zatrzymać a gdy pojawiała się możliwość to nigdy nie pomogli? Bez znaczenia
 • Odpowiedz
Hola, nie twierdzę, że konfa nie protestowała - tylko, że nie chodziła na protesty gdzie była opozycja. Podpinali sie tam gdzie inni nie byli widoczni.


@szurszur: 2020 rok, jedne z największych protestów za czasów PiS przeciwko "5 dla zwierząt" Kaczyńskiego. Z polityków na czele oczywiście Konfederacja, ale też PSL, AgroUnia (obecne KO).

Protesty te doprowadziły do wycofania się z tej ustawy.
wojtas_mks - >Hola, nie twierdzę, że konfa nie protestowała - tylko, że nie chodziła ...

źródło: sprzeciw-rolnikow-wobec-piatki-dla-zwierzat-bosak-wiekszosc-poslow-to-ciemna-masa

Pobierz
 • Odpowiedz
Hola, nie twierdzę, że konfa nie protestowała - tylko, że nie chodziła na protesty gdzie była opozycja. Podpinali sie tam gdzie inni nie byli widoczni.


@szurszur: 2019 rok, próbowali rozkręcić aferę dookoła Pegasusa, robili konferencje prasowe, krzyczeli o sprawie, ale uznawano ich za szurów i zwolenników teorii spiskowych o jakichś podsłuchach.

Rozumiem że obecny rząd podpiął się pod działania Konfederacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wojtas_mks - >Hola, nie twierdzę, że konfa nie protestowała - tylko, że nie chodziła ...

źródło: FJ-I52BXEAMFQtY

Pobierz
 • Odpowiedz
i na tych protestach kilku rolników nigdy nie krytykowano pisu jako takiego tylko złą Unie. Dopiero teraz zaczęto krytykować polski rząd, gdy premierem został Tusk.


@Fingolfin89: Wy naprawdę żyliście w alternatywnej rzeczywistości przez tamte lata. Całe protesty w 2020 roku tak wyglądały, bo to był pomysł PiSowski, a nie unijny.
wojtas_mks - >i na tych protestach kilku rolników nigdy nie krytykowano pisu jako tak...

źródło: lofk9kuTURBXy8zZWUxMjE1MS1kNjc5LTQzYTMtYTVlYi03MzY5NDhiMzhhYjcuanBlZ5KVAwAAzRZ6zQylkwXNBLDNAljeAAGhMAE

Pobierz
 • Odpowiedz
i na tych protestach kilku rolników nigdy nie krytykowano pisu jako takiego tylko złą Unie


@Fingolfin89: Tutaj jeszcze 2023, żeby nie było że jednorazowe protesty w 2020. Właściwie w latach 2020-2023 to było ciągłe antyPiSowskie grzanie na protestach, konferencjach, akcjach w regionach i takie tam.
wojtas_mks - > i na tych protestach kilku rolników nigdy nie krytykowano pisu jako ta...

źródło: maxresdefault

Pobierz
 • Odpowiedz
 • 0
@wojtas_mks: Lol człowieku wrzucasz posty nie na temat, nie pisałem, ze nigdy nie krytykowali PIS. Ile razy mam to samo wyjasniac, bo macie problem ze zrozumieniem? Robicie fikołki a żaden nie jest w stanie przyćmić tego, że PiS jest najbliższa partia Konfederacji.
 • Odpowiedz
 • 0
@Xefirex: Naucz sie czytac ze zrozumieniem. Nie pisałem, że konfa nie protsstowała, ylko nie oribla tego w tym samym miejscu z opozycja. A z pisem sie nie wstydziła i gdy rządził i teraz.
 • Odpowiedz