Wpis z mikrobloga

Ukryta ręka za UFO Ep. 2: Wojna światów H.G. Wellsa i świt New Age

W tym drugim odcinku The Hidden Hand Behind UFOs, postać H.G. Wellsa zostaje przedstawiona jako uczeń lidera Klubu X Thomasa Huxleya i ojciec nowoczesnego programowania predykcyjnego. Wysiłki H.G. Wellsa zmierzające do zburzenia muru oddzielającego fantazję od fikcji, jednocześnie przygotowując scenę dla rządu światowego, transhumanizmu, UFO i termojądrowej broni masowego rażenia jako alchemicznego rozwiązania dekonstrukcji społeczeństwa (a następnie jego rekonstrukcji) w ramach nowej nauki o kontroli.

W jaki sposób zwolennicy Wellsa stanęli na czele stworzenia Projektu Manhattan, Ligi Narodów i ONZ? W jaki sposób "nauka kontroli" Wellsa nakreślona w jego New World Order, World Brain i Open Conspiracy przygotowała grunt pod cybernetykę i transhumanizm po II wojnie światowej? Czym jest Towarzystwo Fabiańskie, któremu przewodził Wells i w jaki sposób ukształtowało ono znaczną część XX wieku? Co najważniejsze, w jaki sposób wszystko to przyczyniło się do odrodzenia nowego okultystycznego kapłaństwa zarządzanego przez technokratyczną elitę?

Ukryta ręka za UFO Odcinek 1: Podnoszenie ezoterycznej zasłony --> https://youtu.be/7OPju8Tovvk

#hgwells #huxley #ciekawostki #towarzystwofabianskie #fabiansociety #ufo #uap #ufonapowaznie #nwo #globalizacja #teoriespiskowe
Kam3l - Ukryta ręka za UFO Ep. 2: Wojna światów H.G. Wellsa i świt New Age

W tym dru...
  • 1
  • 2
Dzisiaj chcę omówić książkę zatytułowaną Rosja w cieniu autorstwa HG Wellsa. Zawiera szczegółowe informacje na temat doświadczeń Wellsa związanych z podróżą do Rosyjskiej Socjalistycznej Federalnej Republiki Radzieckiej podczas rosyjskiej wojny domowej w 1920 r. Wells podróżował do Rosji z synem, najpierw odwiedzając Sankt Petersburg, a później Moskwę.
https://archive.4plebs.org/pol/thread/410957172/

Bertrand Russell - The Impact of Science on Society:
https://www.youtube.com/watch?v=nozIg89LyY0

Enjoy the Decline: The Open Conspiracy:
https://www.youtube.com/watch?v=VB67kOo08w4

Understanding the Fabian Window:
https://www.youtube.com/watch?v=s9oqgQ16qc8

Alan Watt
Kam3l - Dzisiaj chcę omówić książkę zatytułowaną Rosja w cieniu autorstwa HG Wellsa. ...

źródło: e5d63df189d82affcc839c98b78cb3c7cf815dac113f94d3f23f15dd410e6521

Pobierz