Wpis z mikrobloga

@Meskie-SpodniePL: chce w nich chodzic do pracy. Wiadomo, ze wytrzymale bo jestem typowym facetem, ktory nie chce regularnie kupowac coraz to kolejnych par, bo wczesniejsze sie sfatygowaly, aczkolwiek mimo calej sympatii do krojow, materialow i wykonania, nie dam 1000 EUR za spodnie Loro Piana
@peoplearestrange: powiem Ci tak. Jak chcesz wytrzymałe spodnie z właściwościami wełny to kupuj wełnę z poliestrem i elastanem. Wełna jest na tyle elastyczna, że nie potrzebuje dodatku elastanu. Tkaniny wełniane, które są w sieciówkach takich jak Vistula zwykle są bardzo cienkie i realnie nadają się na miesiące letnie. Dobra tkanina musi mieć minimum 270g/mb. Na lato dobrze kupować w splocie tropik a na pozostałe sezony gęściejszy splot diagonalny. Tropik jest przewiewny.
@Meskie-SpodniePL: dzieki, doceniam Twoj wysiłek i szanuje za zajawke, natomiast ja chyba jestem zbyt generycznym klientem, chce wejsc, kupic i wyjsc, bez zbednych ceregieli. Jestem swiadom, ze sieciowka musi sobie na czyms odbic i istnieje wełna, a wełna ale poki co szyc na miare to nie na moje mozliwosci czasowe i cierpliwosc