Wpis z mikrobloga

@naksu: dobrze że się faceci jeszcze w tej polsce nie malują swoją drogą, bo w tych postępowych krajach gdzie minimum to zrobione brwi u faceta to nierzadko wyglądaja oni znacznie lepiej od kobiet XD
  • Odpowiedz
Jego wybór, mógł sobie znaleźć kobietę, która pracuje, widocznie taka rola mu odpowiada.


@choochoomotherfucker: To nic nie zmieni dopoki kobiety maja wiecej praw, ot chociazby w wieku emerytalny.

Taka madra dziewczynka, a nie spostrzegla do czego pije? :p

Utrzymujemy was :p
  • Odpowiedz
@naksu: kto ci ukradł marzenia, do człona?

Nie musisz robić żadnej z tych rzeczy. Ktoś wymusza na tobie obcasy i inne duperele, a ty się zgadzasz? Czy tak po prostu wstawiłaś głupiego mema, bo robisz to wszystko żeby mieć atencję u chłopów?
  • Odpowiedz
@Krol_Karo: Napisałeś "baba w tym czasie śpi", tak jakby kobiety nie pracowały. I nie rozumiem, dlaczego piszesz do mnie w liczbie mnogiej, nikt mnie nie utrzymuje, a patrząc na długość życia kobiet w mojej rodzinie, to pewnie nie dożyję emerytury albo umrę wkrótce po przejściu na nią.
  • Odpowiedz
@Chodtok: O koorva, same ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Retinol, niacynamidy, kwas hialuronowy, spf. Teraz domówiłem glikolowy i kojowy.

Ale wiesz co? Jak ktoś jest brzydki i biedny to choćby się zesrał to nic nie poradzi (,) Wiem z autopsji
  • Odpowiedz
Jak ktoś jest brzydki i biedny to choćby się zesrał to nic nie poradzi


Wiem aż za dobrze ._.
Ale l̶e̶p̶i̶e̶j̶ mniej źle jest mieć chociaż ładną cerę niż brzydką ._.

@MakaronowyStwor:
  • Odpowiedz