Wpis z mikrobloga

Co allegro namieszało z lista banków do płacenia przelewem? Zniknęła pożyteczna opcja "przelew tradycyjny". Nigdy nie było mojego banku na tej ich liście banków, więc wybierałem opcję "przelew tradycyjny" gdzie wyświetlały mi się wszystkie dane do przelewu, potem kopiuj wklej wszystko do okienka w banku i szło łatwo szybko i przyjemnie. Od kilkunastu lat to działało idealnie, a teraz nagle usunęli "przelew tradycyjny" z listy banków. Przecież to i tak idzie przez PayU to co @allegro zależało żeby to usuwać, wadziła im ta przydatna opcja czy co?

#allegro
  • 5
  • Odpowiedz
  • 0
@allegro_pl: To są jedyne opcje płatności jakie się wyświetlają już po kliknięciu w opcję płatności "Przelew" (ta opcja tuż pod opcją Blik). Wcześniej zawsze był jeszcze do wyboru "bank" pod nazwą "Przelew tradycyjny", a teraz zniknął. Tak sobie myślę, że może to wina któregoś ze sprzedających, może sobie ustawił jakaś blokadę na taką formę płatności? Bo próbuję zapłacić za koszyk towarów od kilku sprzedających.
  • Odpowiedz
  • 0
@allegro_pl: Zauważyłem, że takie cyrki dzieją się tylko przy jednym sprzedającym, a gdy on jest pominięty w koszyku to pojawia się automagicznie wśród banków znana opcja "przelew tradycyjny". Coś musi mieć ten sprzedawca namieszane w opcjach płatności czy coś, sprawa rozwiązana w taki sposób, że nie kupię nic od niego. Także faktycznie nie usunęliście tej opcji płatności, dzięki Bogu :)
Dzięki za odzew i chęć pomocy, zamykam temat.
  • Odpowiedz