Wpis z mikrobloga

Ale wysyp ruskich onuc, wykopki już po same kule łykają kremlowskie pęto. Ale po covidzie niczego innego się po tym gównoportalu nie spodziewałem, za dopuszczanie do wylewu tej szurii wojsko powinno popędzić białka w pierwszym szeregu do rozminowywania pola na donbasie
#wojna
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Songbird taki wysyp tylko ujawnia, że ruskie przeraziły się samym nieokreślonym pomysłem wysłania żołnierzy na Ukrainę, a przecież według ich narracji już dawno tam walczą z całym NATO.
  • Odpowiedz
@Songbird nawet nie zdajecie sobie sprawy co się dzieje na polskim tiktoku, ruskie trole tam w ciągu kilku miesięcy roku przejęły wszystko i wszystkie trendujace tiktoki w Polsce #!$%@?ą na Ukrainę i chwalą Putina, mi wczoraj wyskoczył typ tłumaczący że ZSRR to nie Rosjanie tylko Żydzi i Ukraińcy i to oni są odpowiedzialni za Katyń a nie biedni ruscy XD a w komentarzach oczywiście tysiące komentarzy piszących że gość ma rację Ruscy
  • Odpowiedz
  • 1
@S-A-N-D-R-O: Tiktoki i media społecznościowe to rak obecnych czasów, szuria sobie hasa bez żadnych hamulców a właściciele liczą hajs bo kliknięcia lecą i nakręcają polaryzację. Trzeba to wszystko złapać za mordę nim nasze społeczeństwa zupełnie zostaną rozegrane przez farmy trolli, innego wyjścia nie ma.
  • Odpowiedz