Wpis z mikrobloga

@T0pi5 nie wiem gdzie ty widzisz te tysiące dobrych gier
Ostatnie 10 lat to jakaś żenada na rynku. Same gry dla spoceńców i battleroyale.
I jak widzisz sam napisałem że w fo76 trzeba kilka wad zaakceptować, ale obecnie gra się bardzo przyjemnie. Nigdzie nie napisałem że to aaa
@PrenATAl no chłopie jakie masz gry obecnie najpopularniejsze
Jakiś gówniany lol dla spoceńców
CS który też jest gorszy niż był
Jakiś gówniany valorant

Komplet #!$%@? Battleroyale: fortnite, Apex, warzone

jakiś gówniany tarkov i inne klony extraction

Obecny rynek gier to jest xD
@Norskee: jakie battle royale? XD jaane segment aaa to kupa i od 15 lat, ale mowie o grach ogolnie. Zreszta jesli uzywasz terminu "spoceniec" to chyba wiem z kim mam do czynienia xD

Zreszta fajnie, ze jako rynek gier podajesz wylacznienajpopularniejsze gry online sprzed paru lat xD
@T0pi5 dobrze wiem jak wygląda kultura w tych grach, a lol to jest definicja toksyczności

No i masz jakieś nowe popularne gry ? Napisałem, ze ostatnie 10 lat na rynku gier to żenada, nie pojawiło się w zasadzie nic konkretnego ciągle tylko moba i br/extraction
@Norskee: tego nie unikniesz w zadnej gierce online nastawionej na wspolprace. Z doswiadczenia moge powiedziec ze wyciszenie (przynajmniej w lolu widzisz na chacie) znaczaco zmniejsza prawdopodobienstwo na to ze bedziesz griefowany. Poza tym lepiej idzie jak się nie tiltujesz
@Norskee: w kazdej grze 80% graczy nie potrafi grac to nie wiem czym lol tu sie rozni (gram w gry od ponad 25 lat, z czego juz kilkanascie na poziomie e-sportowym). Wciaz uogolniasz i wybierasz tylko jakies glosne premiery multikowe. Od ponad 10 lat dobrze sie ma najlepszy gatunek gier single player: rogale. Ostatnio zostalem namowiony na nowe helldivers i gierka jest naprawde przyjemna w co-opie. I jasne nie mowie, ze