Wpis z mikrobloga

Pracował ktoś w Motorola Solutions? Aplikuję na "Internship Program - Windows/Linux Platform" i jestem ciekaw czym dokładnie się tam mogą zajmować i jakie rzeczy wypadało by ogarniać.

#motorola #praca #krakow #it
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rejcher: takie programy zwykle polegają na tym, że na pierwszej rozmowie robi się rozpoznanie na czym się znasz, czym się interesujesz i wrzucają cię na próbę do zespołu który mniej więcej pasuje, a zgłosił zapotrzebowanie na takiego pomocnika.
  • Odpowiedz
@Rejcher: miałem epizod, wspominam dobrze, jak chodzi o stawki to radzę nie spodziewać się kokosów. Myślę, że na start w branży motka jest ok miejscem - wiadomo, dużo zależy od zespołu do którego się trafi ale większość ludzi reprezentuje zdrowe podejście do roboty. I warto wspomnieć, że zredukowali liczbę biur z 5 do 3 więc fizycznie nie da się ściągnąć ludzi do biur - system pracy jest ustalany na poziomie
  • Odpowiedz
@kajak98: generalnie przyjęło się w Krakowie mówić, że motka płaci poniżej średniej rynkowej, nie wiem jak jest teraz, tym bardziej, że chyba nadal nie podają stawek w ogłoszeniach. Obstawiam, że na stażu minimalna, junior to ~6k brutto.
  • Odpowiedz