Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Śmierdzi ta sprawa z sradkiem
Jakim cudem z tego göwnokanalu bez lajtów bez donejtów starcza mu na wyżywienie swojego gigantycznego bębna, rodzinki i zostaje mu jeszcze na te wszystkie sprawy sądowe, ochroniarzy, adwokatów itp
I jeszcze tego podnóżka arona opłacić

Może sprawa ma drugie dno i centaur jest opłacany przez służby, może komuś np zależeč by cenzurowač kononowicza
Malo to było przypadków w histori FSB,Mosadu czy Cia jak instalowali swoich "opiekunów"
  • 6
@grand_khavatari: A mi nie, chłop wykastrował kontent mlecznego aby nawet nie stał blisko demonetyzacji, wytycznych jutuby się słucha bardziej niż kodeksu karnego. Wrzuca regularnie od kilu lat, ma dużo komentarzy pod postami. Jutuba to widzi i nagradza, on wyciąga po 20k miesięcznie czy lepiej z tego, rzuci aronowi drugą pensje z tego, na tym zadupiu to rachunki ma zerowe praktycznie, nie wychodzi z domu, to nie wydaje. Stąd jest kasa na
@Midnight_Animal: Tak jest zdaje się. Z tego co się orientuje Youtube płaci 50zł za 10k wyświetleń a on wrzuca trzy gnioty dziennie po ok. 30 tys wyświetleń czyli dziennie daje mu to prawie 100k wyświetleń czyli jakie 500zł x 30 dni = 15k mies. Oczywiście mogę się mylić ale pewnie i tak ma więcej. Kiernozowi pewnie kupuje tylko to co trzeba, Aron dostaje niech 5k to jemu zostaje 10k/mies. ba niech
@xpresstesis zapomniałeś uwzględnić wyżywienia i utrzymanie nibembena. Sama farelka ile miesięcznie kosztuje, telewizora on nie gasi. Tam są takie rachunki za prąd, że głowa mała. W dodatku cały czas obiadki z zodiaka i taxi. Ostatnio zamówienie na prawie 500 zł z zodiaka. On tam gruby hajs trzepie. Bierz pod uwagę, podatki , księgowość itd w ostatnim czasie stawki na YouTube są szalone. Ostatnio widziałem ktoś się chwalił jakiś inny YouTuber, że za