Wpis z mikrobloga

Od 6 lat marzę o urządzeniu do gotowania ryżu. Miałam takie jako wiesniara, tylko zamiast ryżu były ziemniaki i nazywało się parnik i gotowało się w nim świniom. Chłop oczywiście na nie: Łoo matko, pralka/zmywarka taka droga. Po co to komu, ja piere w misce. Mogę wyprać każdy detal. Ręcznie się dokładniej wypierze niż w pralce. Po co to komu! Znowu trzeba będzie kupić, wyrzucic, znaleźć i zameldować z uśmiechem na ustach że się znalazło w rowie, bo inaczej nie przejdzie. JPRDL, a podobno to ja mam mentalność biedaka.
Nie chcesz to nie używaj, przecież ja Ci nie bronie, ale po kiego do mnie przychodzisz i narzucasz swoją perspektywę na mnie uprzednio podeptawszy i ignorawszy moją? później tylko płacz, że „nimam na nic czasu”. No nie masz, jak robisz 20 zawodów tymczasowo. A teraz wracaj strugać ziemniaki, gównianie myć ręcznie naczynia, wiedząc pranie i mielić kawę.Jedni cenią życie, drudzy cenią pieniądze.
Jak maszyna, która zaoszczędzi w ciągu roku dwa dni życia, którego już się nie dokupi na promocji jest „absurdalnie droga” to swoje #!$%@? życie sprzedajesz za bezcen widocznie.Aż mi się przypomina ziomek co mnie święcie przekonywał, że zmywarka nie ma sensu. Albo drugi który cisnął mi że uwzględniając koszty zużycia to bardziej opłaca się jeść poza domem. #zalesie #agd #mentalnoscniewolnika #mentalnoscbiedaka
KingaM - Od 6 lat marzę o urządzeniu do gotowania ryżu. Miałam takie jako wiesniara, ...

źródło: 1708034937620139

Pobierz
  • 6