Wpis z mikrobloga

Wykopocztowcy! ;)

1. Na skompletowanie prezentu macie jeszcze tylko tydzień! Do niedzieli do północy musicie wgrać na stronę zdjęcie przesyłki, którą wysyłacie! Dla tych, którzy planują wgrać zdjęcie w niedzielę wieczorem - gdy tylko dostaniecie adres - przesyłka musi być wysłana jak najszybciej.

2. Tutaj znajdziecie kilka ważnych rad na temat wysyłania przesyłek i podawania adresów.

3. Tutaj możecie napisać coś o sobie, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, aby łatwiej Wam było dopasować przesyłkę.

4. Kto z Was nie dostał adresu w przeciągu 3-4 dni odkąd jego zdjęcie zostało zaakceptowane, niech do mnie napisze podając także nick osoby do której pisze (ja nie potrafię wszystkiego spamiętać, a to ułatwi mi pracę).

5. Jeśli ktoś z Was już dziś wie, ze nie podoła zadaniu lub zapomniał o wykopoczcie (bo niestety i tacy się zdarzyli :I) to proszę o natychmiastowy kontakt.

6. Zanim zacznie zadawać pytania zajrzyjcie tutaj

@butterfly @easnadh @kudlaty920 @kuki_1988 @natussy @MichaS_LwK @Helier @Froto @kravjec @MartinessPL @pjp @almafater @meql @Dzaston @XTas @komornikzmc @Pan_Kaktus @DuDru @yui-chan @exploti @Ciamajdowy @kolo120 @marcobolo @Mister_Fantastik @Pabl03 @WilkBardzozly @mjfotocompl @draqul @baba_na_wykopie_chlopom_ciezej @SPGM1903 @Coletti1899 @Snap @evenstar @dzien_dobry @mateopoznan @Schulz @parachutes @bT4tgL @madretrudneslowo @MacDeez @aknochaco @RanyBoskieJestemKioskiem @tomekr1983 @tuhna @Mari_anna @koterro @neusimon @BQP @marcyshan @marysuistyczna

#wykopoczta
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uff... przepraszam wszystkich za usuwanie wpisów, nawet nie czytałam co pisaliście, ale spamlista musi być wklejona jeden pod drugim bo niestety część wykopowiczów nie wie jak to działa i nie chce zeby informacja powyżej był Wasz komentarz, przez te wasze komentarze też posrała mi się lista więc mam nadzieję, że wrzuciłam wszystko, na drugi raz proszę poczekajcie chociaż chwilkę, aż wkleje wszystkich, BŁAGAM wręcz.
  • Odpowiedz