Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: I tak I nie krzychu w tym miesiacu na socialblade wyliczone 1.4 k sie chwalił ze juz ma 800-900 a miesiac trwa Stary pryk mu mowił ze minimum 1 tys bedzie miał donejtami I tak wszystko nadrabiają
  • Odpowiedz
@Khmer: Nie wierze w taką kwotę z YT. Ile taki kanalik będzie miał za mln wyświetleń? 300$? On nie ma mocy reklamowej żeby mieć więcej. To świeży kanał z najniższą stawką. Gdzie pewnie demonetyzacja będzie regularnie grana. On ma jakieś 250k wyświetleń i próbuje nam wmawiać, że z tego wyciągnie 900$ xD Proszę was. Będzie miał za miesiąc max 200$ plus może drugie tyle z donejtów. 400$, no kurde tak to
  • Odpowiedz
@Khmer: Tak tak. Machaj mówił też, że palenie papierosów zapobiega grzybicy płuc w krajach z wysoką wilgotnością powietrza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni dużo rzeczy mówią, zielonko :)
  • Odpowiedz
@Khmer: Też mam kolegę, który chwali się ile to nie zarabia. Sky is the limit w jego opowieściach, a jednak chwilówki na spłatę leasingu bierze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zainteresowałeś mnie sobą, składnia zdań leży i kwiczy, siedzisz tu non stop i kręcisz spam, niby ich ciśniesz ale tak tylko trochę. Dużo emocji, być może trochę %, zdradź nam którym aktorem z uniwersum jesteś? Czy może jakiś
  • Odpowiedz
@Khmer: 10k zeta? W głowę się uderzyłeś? xDDDD
Ja myślę, że realnie mają maks 2k zeta z reklam na jutube, reszta to wyżebrane darowizny i jakies patronajty + doraźne "biznesy" (czyt. WAŁY) klapka. Cycolina pewnie ma więcej kasy z reklam, ale ma też więcej ze swoich biznesików i lodów, które kręci, a o których dużo nie gada.
Ale gdzie 10k zeta z reklam na jutubie xD
A, że mają w dolarach
  • Odpowiedz
  • 0
@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Skoro tak to ok.Tylko Gapa za cos musi zyc jak I kazdy tam! Opłacic mieszkanie skutery bajery wyjazdy myślę ze sie mylisz Prezio mowił ze 10 k ma co miesiac Minimum z samego yt najgorszy miesiac tak duzo wiecej a Kleszcz tez 10
  • Odpowiedz