Wpis z mikrobloga

Kilka miesięcy mnie w domu nie było, teraz jak się myje to woda zdaje mi się wylewać pod kabinę prysznicową; wydaje mi się, że bokiem, bo na tym silikonie (?) pojawiły się jakieś brzydkie kropki, a jak bardziej wycelowałem i wlewałem tylko wodę do odpływu to było sucho xD

Ja nie znam się na niczym. Co ja mam w ogóle wygooglować, żeby znaleźć kogoś kto to naprawi? #hydraulika ? Czy ktoś inny jest do tego potrzebny jeśli to nie rura?

Nwm jakie tu tagi mają sens #mieszkanie #remontujzwykopem dodam #katowice to może ktoś kogoś poleci.
zbyl2 - Kilka miesięcy mnie w domu nie było, teraz jak się myje to woda zdaje mi się ...

źródło: 1000018830

Pobierz
  • 13
@zbyl2: jeżeli woda ci się tam od dołu spod brodzika leje, a zakładam że tak bo to tak wygląda, to coś się rozszczelniło w kabinie między ścianą a brodzikiem i tam trzeba szukać usterki najpierw
  • 0
@Smarek37: jak od dołu? mi się wydawało że przez silikon po prostu przecieka bo mam mokrą podlogę po myciu, inaczej jest sucho. Ale nie znam się na niczym i tyle mi się udało zaobserwować.
@zbyl2: no przez silikon ale spod brodzika, więc dlatego dostaje się w brodziku między ścianą lub ewentualnie odpływ/syfon cieknie
Edit chociaż napisałeś, że lejąc w odpływ nie cieknie to można to drugie wykluczyć
  • 0
@mopsik8787: lekko się rusza jak przejdziesz z jednej strony na drugą, co to oznacza? xD (sam zakładałem że przez popsuty silikon nie trzyma się ściany tak jak powinno i po wymianie przestanie się ruszać, mam nadzieję że to nie jakiś poważniejszy problem)