Wpis z mikrobloga

@Seroxik: Ale o #!$%@? Ci chodzi, takie małe gówniaki mające #!$%@? rodziców i bezstresowe wychowanie są OKRUTNE wobec innych dzieci. Stwierdzam fakt, że młody mając taki wzór będzie #!$%@?ł słabszych do spodu już w zerówce
@Rakiczan: i co z tego że go kontroluje, a myślisz że dziecko to pantofelek? Nie rozumne? Nie wie kim jest stary i co robi? Środowisko na niego nie wpłynie? Mlekołak może wychowywać dzieciaka w najznamienitszy sposób a i tak to kim jest i co robi będzie miało ogromny wpływ na gówniaka. Posłuchaj się co Ty piszesz, MLEKOŁAK OGRANICZA MU BAJKI, ALE #!$%@? TAM ŻE PRZED SETKAMI TYSIĘCY WIDZÓW WYZYWA MATKI OD
@XYZ91 z ciekawości jak najbardziej ci powiem, ale już zmieniłem trochę zdanie o tobie i czuje, że troche starszy ( ͡º ͜ʖ͡º). 3 dyszki na karku. Z ciekawości - ty 23-24?
Ale właśnie tu jest problem - "młody będzie dostawał rykoszetem". Jak myślisz dzięki czemu i komu? To tutaj zaczęła się ta teoria i to wy ją rozprzestrzeniacie w większym gronie. Czemu? Ja wiem czemu, ale to
@unknownledger: Jeżeli uważasz, że ten wpis nie uderzał w młodego, to naprawdę ucz się pilniej w tej szkole, albo zalecam jakiś powrót czy dodatkowe szkolenie. Ale po tym wpisie widzę również, że masz problem nie tylko z czytaniem ale i z pisaniem. Powodzonka, przyda się
@asdfiksowy: no właśnie o tym pisze, że zarzucasz coś komuś, a po tej odpowiedzi, uważam, że to ty masz problem wychowawczy i to dość duży, ale cóż. Skąd ty wiesz jak on go wychowuje? Przecież ty go nienawidzisz, nie oglądasz i nie interesujesz się, po czym wyciągasz takie wnioski?
@Moderacja nie wiem czy dobrze użyłem, bo w sumie pierwszy raz. Ale pozdrawiam cieplutko, bo chyba jakiegoś wykopka 12 letniego tam zrekrutowaliście. Mój komentarz usunięty za użycie tego samego słowa które użyl autor posta do 8-latka i to nadal wisi ( ͡º ͜ʖ͡º) tak samo jak chłop który wyzywa od debili jeybanych, no coś pięknego.
Ogólnie, widać ze jest wszystko w porządku, dobrze robią, dobrze wszystko jest
@XYZ91: jak poważanie mówisz, to #!$%@? mów mi młodzieniaszku ( ͡º ͜ʖ͡º) może się czlowiek zdziwić haha, ale już po dalszej rozmowie czułem, że jednak trochę pierwsza ocena mogła być zła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XYZ91: Przeczytaj jeszcze raz treść posta, a później przyjrzyj sie swojej odpowiedzi do niego "Przecież prawdę napisał. Chyba czytać ze zrozumieniem nie umiesz." Razem z młodością pewnie ubyło ci kilka punktów iq