Wpis z mikrobloga

@bendzi4191p: widać, że kultura wyniesiona z domu ( ͡º ͜ʖ͡º) serio myślisz, że będę to tłumaczył jakiemuś ćwierćinteligentnemu typowi, który 3 zdań nie potrafi przeczytać ze zrozumieniem?
@XYZ91: #!$%@? wy udajecie czy jaki chj? koleś sie zastanawia jakim zjebem będzie 8 letnie dziecko, jeszcze o tym bananie z wyższością nad innymi, #!$%@? 15-latek diagnozuje 8-latka. Wy jesteście normalni?
@XYZ91: no to wyzywajcie bladą #!$%@?ę albo jego matkę a nie dzieciaka. Oj młody, będziesz miał kiedyś dziecko to może zrozumiesz o co się rozchodzi, bo przecież tu się nic nie stało:) Wy atakujecie personalnie Nikodema Górskiego, jak tego nie rozumiecie to się nie dogadamy :) I teraz wyobraź sobie, że on pójdzie do szkoły :) Czyli według was, młody ma odpowiadać za to, że ma #!$%@? ojca?
@Seroxik: Młody xD poczułem się jakbym miał 15 lat, a Ty conajmniej 50. Mi koło dzyndzla lata ten nitro i jego łebek, po prostu śmieszy mnie Twoja postawa. Taka jest cena jego hehe "sukcesu" od zawsze się ludzie interesowali życiem takich petów i to się nie zmieni, a Ty się tu spuszczasz nad tym jakbys się wczoraj z jajka wykluł. Jak będę miał łebka pewnie niedługo to każdy będzie to miał
@XYZ91: no bo po sposobie pisania wiem, że w stosunku do mnie jesteś po prostu młody:) Mi również on lata koło #!$%@?, ale kurde jakoś sumienie by mi nie pozwoliło jechać po małym dziecku. Wszystko ładnie pięknie, tylko nadal mi nie odpowiedziałeś czemu młody ma odpowiadać za #!$%@? ojca? W imię zasad?
@Seroxik: To w jakim wieku jesteś z ciekawości ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie on został tu pojechany ? Nie powinien odpowiadać, nikt nie powinien odpowiadać za drugiego człowieka, ale ten świat już się dawno kręci na #!$%@? i tego nie zmienisz, a młody będzie dostawał rykoszetem za niego.
@Seroxik: czyli powiadasz, że posiadasz dziecko, dlatego się tak uruchomiłeś czytając powyższy wpis, bo zwierzęce instynkta wzięły górę I przyćmiły ci resztki mózgu, ujrzałeś słówko "Nikoś" I piana z pyszczka zaczeła ci lecieć co?,.. No tak, stąd ten brak rozumienia tekstu czytanego( ͡° ͜ʖ ͡°)
@XYZ91: Ale ty wiesz, że on tych matek nie wyzywa cały czas czy jesteś zbyt ograniczony umysłowo? O Nikosiu mówił, że nie chce go rozpieszczać, kontroluje mu co i ile ogląda ale wykopki jak wymyślą sobie jedną narracje (albo poda im kryminalista i mitoman jacula) to lecą bez zastanowienia jak #!$%@? lemingi xD
@Rakiczan: Jakie znaczenie ma czy wyzywa cały czas czy tylko kilka razy ? Może Ty jesteś ograniczony umysłowo skoro dla Ciebie nie ma problemu bo nie robi tego non stop ? Przecież jego oglądają dzieci, które łapią i chłoną to co taki łeb mówi jak gąbka, a potem powtarzają, shoty latają po necie i sobie ludzie przesyłają czy to za trudne dla ciebie do zrozumienia ? Inteligencja nie grzeszysz
@XYZ91: #!$%@? freakfighty też oglądają dzieci i #!$%@? macie w to, ze jeden drugiemu grozi tam pocięciem, a jak #!$%@?ą sie na scenie to dostajecie orgazmu. Poza tym zwyzywanie matki anonimowemu użytkownikowi czatu który zwyzywał wcześniej sandre, nikosia a na końcu jego jest takie dziwne? Cały ten wykop #!$%@? wypadałoby zaorać bo tutaj hejt jest nie wobec niego, tylko jego syna i żony wy #!$%@?łaki.
@Rakiczan: Nie, ja nie mam #!$%@?, chciałbym upadku tego gówna zwanego frikami i najlepiej, żeby ta cała patola poszła w zapomnienie i poszła do uczciwej pracy, a nie mieszali lebkom w głowie i pchali w nich takie gówno jakie mają do zaoferowania. Ty nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz, a sądząc po twoich wypocinach to ciężka sprawa cię odratować