Wpis z mikrobloga

@Xwolf66: a do czasu jak sobie uzbierasz na rtx 4080ti to lepiej pograj w gierki na telefonie zamiast kupować laptopa na którym ci będzie gta3 lagować. znam dużo, mogę polecić
@Xwolf66 z nowych lapków to raczej słabo w tej cenie. Z uzywanych mogę polecic lenovo legion y540 z grafiką gtx 1660ti. Na tym już sobie pograsz w wiekszosc gier na średnich a nawet wysokich detalach. Z tego co widzę pełno tych lapków na olx i allegro w cenie od 1500zl.
via Android
  • 1
@Kirdan5 ja nie wiem serio o co wam chodzi. Mówię że nie mam super wysokich oxzekiwan. Chce po prostu mox pograć chociaż w jakiegoś lola czy csa
Kiedyś miałam starego laptopa to na luzie można było pograć więc ciężko mi uwierzyć że na takim laptopie za 2k w nic nie pogram
@Xwolf66: A chcesz nowego czy używanego? Bo z nowych to musiałbyś poszukać czegoś na outletach bardziej. I do lola w zupełności starczy coś z 1650 na pokładzie ale na jakieś nowe gierki nie licz.
@Xwolf66: w takiej cenie to tylko używany, żeby miał kartę graficzną niezintegrowaną. Nowe lapki w takim przedziale cenowym to tylko integry będą mieć niestety i nie pograsz, chyba ze jakieś na prawdę proste gry 2D albo tower defense.