Wpis z mikrobloga

Oho, na Wykopie zaczyna się panika, że Putin nadchodzi. Nie przejmujcie się:
- ruscy mają o wiele lepszy sprzęt i o wiele lepiej przeszkolonych żołnierzy niż 2 lata temu
-pocisków miało braknąć, a tu opowiadają, że potrafią mieć 10-krotną przewagę w artylerii
-samoloty koszą ukraińców masowo, niszcząc ich pozycje
-materiały propagandowe z Szojgu, Putinem i Miedwiediewem na ruskim necie o produkcji broni i poborze do wojska prawdopodobnie są prawdziwe.Wygląda na to, że cały zachód nie jest wstanie zapewnić Ukrainie takiej ilości amunicji co ruscy swoim.
-system Putina jest stabilny i nawet nie widać pęknięcia.
Cóż dodać... Myślę, o tym, że traktat 5 to luźne prawo i kraje zachodnie mogą wyslać po 2 samoloty i nareczka. Bazy NATO i USA w Polsce służą do ewentualnej obrony Niemiec.
Oczywiście żartuje- nas nie napadną, ale sytuacja Ukrainy robi sie bardzo trudna. Zełeński ma teraz inne sprawy na głowie, ale coś wymyśli.
#ukraina #rosja #wojna
  • 11
  • Odpowiedz
Wygląda na to, że cały zachód nie jest wstanie zapewnić Ukrainie takiej ilości amunicji co ruscy swoim.


@Ana77: niemożliwe, bo jak porównasz łączne pkb zachodu vs rosja to inaczej powinno wyjść ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@Krol_Karo: Ale przeciez możesz napisac dlaczego był wazny dla systemu. Ja jak się interesuję Rosją to uważam, że on w ttm systemie był nikim - wazni dla systemu sa ludzie, którzy siedzą przy stole z Putinem. Prigożin był mini oligarchą i bandytą.

@Antosh: Nie mam dwubiegunówki maniakalnej, więc nie moge miec manii. W ogóle żenujący jesteś.
  • Odpowiedz