Wpis z mikrobloga

Tak czytam sobie tagi #demografia #tinder #redpill i ciągle jest temat że mało wolnych kobiet w Polsce i ogólnie straszna lipa bo hipergamia i "nie umiem wygrać konkurencji" z hindusami i sudańczykami, albo różowe wyjechały do wojewódzkich a ja w powiatowym.
Jak rozumiem to piszą głównie single bez rodzin i raczej samotni (niewiele tu trzyma). Trafiam potem na kanały na youtube jak to biali europejczycy mają łatwo i przyjemnie w tajlandii, filipinach, wietnamie, kolumbii, wenezueli. Ktoś powie że trzeba mieć pracę zdalną. Wiadomo łatwiej ze zdalną. Ale można też odłożyć trochę kasy i zrobić np. pół roczną próbę i jednocześnie wziąć półroczny urlop (np. w trakcie zmiany pracy). A ile potrzeba? Sprawdzam 3 miasto Filipin, Caloocan (1,3 mln mieszkańców). Wynajem kawalerki w centrum 1700-2300 miesięcznie. Jedzenie 500-800 miesięcznie. Inne głupoty 500-1000 (musi starczyć, średnie zarobki netto tam to 960 zł miesięcznie) + 4 tys na bilety lotnicze.
Razem z górką ile wyszło? 20-30 tys. zł. Można zmienić życie lub przeżyć przygodę życia w cenie 10 letniej insigni. Ktoś powie że takiej kasy to nigdy nie odłoży, a ja mówię pół roku w NL (może 7 miesięcy, może 8) i odłoży. I teraz moje pytanie to czemu wolicie narzekać zamiast tak zrobić i mieć wywalone na jak to piszecie p0lki?
  • 20
A jak ktoś ma kompleks wzrostu:

Średni wzrost mężczyzn w tych krajach jest następujący:
Wietnam - 164,4 cm
Filipiny - 163,5 cm
Tajlandia - 167,1 cm
Kolumbia - 170,6 cm
Wenezuela - 171,2 cm
A jak ktoś ma kompleks zarobków to zarobki ze stolic:
Średnie zarobki w stolicach tych krajów są następujące (według danych z 2020 roku):
Hanoi (Wietnam) - 1 210 zł
Manila (Filipiny) - 1 870 zł
Bangkok (Tajlandia) - 2 050 zł
Bogota (Kolumbia) - 2 130 zł
Caracas (Wenezuela) - 1 010 zł
@mirkiswirki: Troszkę mylisz przypadki. Pewnie, jak komuś uda się odłożyć parędziesiąt tysięcy może sobie tam polecieć na parę miesięcy (sam w ciągu ostatniego roku spędziłem 3 miesiące na Filipinach), ale co to da?
1. Problem z wizami, na Filipinach spędzisz max niecałe 2 miesiące na wizie turystycznej (30 dni + przedłużenie jednokrotne o 28, potem już sprawa się mocno komplikuje)
2. Co Ci da spędzenie paru miesięcy tam? Parę razy to
@mirkiswirki: psujesz im zabawę. Redpill to wypadek przy pracy. Postęp, progresywne idee, zaszczepiły w ludziach przekonanie, że są idealni, nic nie muszą zmieniać. Nie to było celem ćwiczenia, ale zawsze są jakieś skutki uboczne. Jest trudniej, ale nigdy nie było łatwo chłopakom spoza top. Sam tak miałem i mogę powiedzieć, że nigdy nie pomyślałem, że to wina kobiet. Redpill uwodzi, ale nie wspiera mężczyzn w sposób pozytywny. Ogólnie temat rzeka i