Wpis z mikrobloga

Mam 50h w zeldzie botw i jedyne co tam robię to chodzę se po całym świecie i czasami rozwalam losowe potworki fizyką albo w jakiś sprytny sposób a jak się nie da to skradam się między innymi i idę dalej. Zrobiłem tylko kilka questów i mi się więcej nie chce. Dodatkowo to po przerwie od tej gry po 2 latach bo wczęsniej nabiłem w niej 40h i robiłem to samo, czyli tylko chodziłem. Ta gra jest dla mnie lepsza niż animal crossing bo można ją ogrywać tak że jest jeszcze mniej wymagająca ale z drugiej strony to ja w ten sposób nigdy nie dojdę do Totk a nie chce mi się robić questów.
#nintendoswitch
  • 6
@423frewq4f23 no to jest taka gra że samemu sobie trzeba robić cele, questy i nie dać się rozpraszać innym rzeczą. Ja skupiłam się na wieżach i kapliczkach. Punkty ładowałem w staminę żeby lepiej się wspinać. Zrobiłem grę na jakieś 97 procent. To gra w której równie dobrze po pierwszej lokacji możesz iść w gaciach prosto na zamek, omijając bestie, questy i cała fabułę. A mona 300 godzin szukać Koroków, masując Master sworda,
@423frewq4f23: musisz przestawić swoje myślenie. Też przeżyłem szok gdy odpaliłem BOTW.

Przeżyłem szok ponieważ gry w tych czasach prowadziły za rączkę i ciągle w coś angażowały. Tutaj natomiast wyobraź sobie że jesteś wrzucony w wielki świat i sam musisz sprawdzić o co w nim chodzi. Chodź i eksploruj. Wyznacz sobie jakiś cel który widzisz w oddali i do niego idź, a po drodze spotka Cię masa przygód.

TOTK natomiast to najlepsza
@423frewq4f23 nie kumam. Chcesz pograć ale nie chces robić questow. Wiesz w ogóle czego chces? Idź na spacer lepiej. Czego oczekujes od gry?


@nokash: No sobie chodzę i eksploruję świat. Wolę sobie wspiąć się na jakiś szczyt który mam ochotę niż robić questy, nie wiem czego tu nie rozumiesz.
Tutaj natomiast wyobraź sobie że jesteś wrzucony w wielki świat i sam musisz sprawdzić o co w nim chodzi. Chodź i eksploruj. Wyznacz sobie jakiś cel który widzisz w oddali i do niego idź, a po drodze spotka Cię masa przygód.


@LZBNZ: Tak jak wyżej napisałem. Ja właśnie o tym piszę. Tylko przez to że gra mnie nie zmusza do robienia questów to ich nie robię i sobie tak chodzę bo