Wpis z mikrobloga

@hansschrodinger: to już jest w ogóle złamanie niepisanych babskich praw (solidarności jajników). Bardzo rzadko się zdarza żeby baba wyjaśniała inną babę, a ja jeszcze nigdy nie widziałem żeby jedna feministka wyjaśniała inną XD

A tak w ogóle uważam, że ruchy feministyczne należy zdelegalizować, a to, że co 10 obywatel tego śmiesznego kraju głosuje na lewicę tylko pokazuje w jakiej kondycji umysłowej są ludzie.
@Pan_krecik: szczerze to wygląda jak by miała jakiegoś rodzaju skrzywienie po jakimś epizodzie wykorzystywania seksualnego. I to oczywiście absolutnie obrzydliwe sytuacje które nie powinny mieć miejsca bo doprowadzają właśnie do takich psychicznych urazów.
Jednak osoba z tak uszkodzoną psychiką do 50% populacji nie powinna nigdy dostac funkcji publicznych.

Żadna normalna osoba nie myśli w takich kategoriach, tutaj rozmowa jest na zupełnie inny temat a ta wpada w jakieś spazmy o gwałtach
@jamajskikanion

@Pan_krecik: szczerze to wygląda jak by miała jakiegoś rodzaju skrzywienie po jakimś epizodzie wykorzystywania seksualnego. I to oczywiście absolutnie obrzydliwe sytuacje które nie powinny mieć miejsca bo doprowadzają właśnie do takich psychicznych urazów.


Szczerze? To ja uważam że tej pani nikt nie chciał... Lub nie chciał na więcej niż 1 raz.. i to jest powód tej flustrcji..

To jest też powód dla którego apodyktyczne zacietrzewione feministki zostaną żoną ortodoksyjnego muzułmanina