Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirabelki i Mirki!

Ponownie wrzucam, aby mieć lepsze porównanie, dlatego proszę możliwie piszcie dokładną nazwę swojej usługi :)

Obecnie jestem w Play "Stan Darmowy", który kończy swój żywot końcem lutego. Czy możecie mi pomóc w wyborze nowej oferty i możliwie nowego operatora, moje wymagania:
- unlimited rozmowy i SMS
- internet chciałbym, aby ten, którego nie wykorzystam, aby nie przepadał, tylko się sumował "na potem" :)
- najważniejszy determinant cena: do max 35zł/msc

Z góry dzięki za pomoc! :)

#siecikomorkowe #play #orange #tmobile #plus
  • 16
  • Odpowiedz
@Patryk1116 włącz sobie #orange raz na rok za 365zl w aplikacji. Dzięki promocji zamiast 1TB dostaniesz 2TB + ok 200GB z doładowania i wszystko inne czyli rozmowy sms mms. Po upływie roku można dalej przedłużyć.
  • Odpowiedz
@Patryk1116: Możesz, tylko nie ma opcji na 2 miechy, albo na jeden miesiąc za 35 zeta, na 3 miechy za 93 zeta albo od razu na rok 365 zeta (Te trzy opcje najbardziej się opłacają). Pozostałe opcje z drugiego screena co wrzuciłem (te 3 od dołu) nie mają usługi 5G. Oczywiście od razu przy doładowaniu można to włączać. Nie trzeba najpierw się doładować jakąś kwotą np 100 zeta a potem włączyć
handballer - @Patryk1116: Możesz, tylko nie ma opcji na 2 miechy, albo na jeden miesi...

źródło: temp_file1221856605182618518

Pobierz
  • Odpowiedz
@Patryk1116:

. Orange free na karte pakiet bez limitu gdzie za 35zl masz 50GB, włącz sobie 4800GB na rok, promocje 300GB I masz 500GB / mc.

. Podobnie masz taką opcję w virgin mobile pakiet gigaczad. Tam jest zasieg Play i Orange. Ale Orange chyba max 3mbitps.

. Lyca mobile poszukaj na pepperku 15zl/mc za 70GB/mc. Ale ta siec ma podobno kiepskie opinie jeśli chodzi o obsługę klienta.

. Cross mobile
  • Odpowiedz
@Patryk1116:

To właśnie z przeniesieniem do prepaid orange są czasem kłopoty. Konsultanci nie mają z tego prowizji i mówią że nie ma starterów. Przenieś online, kurier za darmo dostarczy karte i dokumenty do podpisu.
  • Odpowiedz