Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Ja prawik 25 lat, poznałem w necie samotną matkę 27 lat (córka lat 9). Pisaliśmy chwilę i zaproponowała mi układ FWB. Z wyglądu taka szara myszka 5/10. Podobno miała tylko jednego partnera seksualnego, z ojcem dziecka byli razem 10 lat, ale rozstali się, bo on ją zdradził. Umówiliśmy się na seks za kilka dni, ona przyjeżdża do mojego miasta (i tak miała tu przyjechać, więc nie specjalnie do mnie) i opłaca hotel.
Mr3nKi - >Ja prawik 25 lat, poznałem w necie samotną matkę 27 lat (córka lat 9). Pisa...

źródło: itsatrap-2

Pobierz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): Chłopie, daruj sobie. Znajdziesz jeszcze dziewuszkę, z którą sobie ułożysz życie. A nie jakieś fwb z samotną matką 9letniej dziewczynki. Nie pakuj się w to. Trzymaj swój wianuszek dla innej panny, na pewno zrozumie. I pracuj nad sobą, żeby Ci następna kobita, taka sama jak ta, nie zawróciła w głowie.
Pzdr

via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @dzbanzyciowy: No właśnie z mojej strony to nie b8, jeżeli ktoś kogoś bejtuje to ona mnie. Inna sprawa, że im dłużej z nią piszę, tym bardziej podejrzewam, że ona jest lekko upośledzona. No i zaczęła się też coś wykręcać, że zrobiła badania na STD, ale wyniki będą dopiero po naszym spotkaniu. A to mi coś mocno śmierdzi.

Powiedziała, że ma spiralę i chce żebym ją wziął we wszystkie trzy dziury bez gumy

Samotna matka

Z wyglądu taka szara myszka 5/10

Jest opcja na trójkąt

Im dłużej z nią piszę, tym bardziej podejrzewam, że ona jest lekko upośledzona

Zaczęła się też coś wykręcać, że zrobiła badania na STD, ale wyniki będą dopiero po naszym spotkaniu

Nie tak wyobrażałem sobie swój pierwszy raz


Dajesz bez gumy, nad czym się tu zastanawiać