Wpis z mikrobloga

Dzieje się to o czym kiedyś pisałem. Będzie podważanie wszystkich wyroków i postanowień z ostatnich 8 lat, wszystkich wpisów w księgach wieczystych, wszystkich zażaleń i apelacji. Będzie jeden wielki prawniczy burdel. Przestępcy okażą się skazani przez osoby które nie były sędziami, a ścigani przez prokuratorów którzy nie byli prokuratorami. Rząd nic z tym nie robi.
A kto za to zapłaci?
My wszyscy...

Kraj idiotów. Jeszcze się ludzie na FB cieszą, że super decyzja. No tak, jak morderca, złodziej wyjdzie na wolność i dostanie odszkodowanie. Nie ma głupszych niż polacy. Rozkład państwa na naszych oczach.

#polska #pis #koalicja #ko #rzad #prawo #panstwo
gracilis - Dzieje się to o czym kiedyś pisałem. Będzie podważanie wszystkich wyroków ...

źródło: Screenshot 2024-02-25 at 11-53-07 Sprawy karne spadają z wokand. Sądy nie uznają prokuratorów Barskiego lub Bilewicza

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@gracilis: Sprawdziłem tą sędzie który wydała postanowienie kwestionujące status Bilewicza i się nie myliłem xD
Powołana przez neo-KRS w 2020 roku, znana ze skazania jednego z aktywistów aborcyjnego, jeszcze tego samego dnia awansowana przez samego Zbigniewa Ziobro do sądu apelacyjnego xDD
  • Odpowiedz
@LordMrok: @missioncritical widać, że propaganda wam mózgi przestawiła.
Obecny burdel w prokuraturze to tylko i wyłącznie wina Bodnara. Przed jego "fantastycznym" zagraniem, nikt nie podważał statusu prokuratorów. Ale nagle przyszedł on, cały na biało i stwierdził, że Barski nigdy nie był prokuratorem.
  • Odpowiedz
400tys wyroków i postanowień do kasacji xD Brawo wykopku. czekam na pierwsze płaczki na wykopie


@gracilis: a do tego wyzerowanie wykorzystanych nieprzygotowań na pszyrce i usunięcie wszystkich niedostatecznych ocen za brak pracy domowej
  • Odpowiedz