Wpis z mikrobloga

Może jestem #!$%@?, a może nie ale #!$%@? mnie obecnie jedna rzecz w pracy. Mianowicie kult przyprowadzania swojego psa/kota do biura. Pomijam kwestie wychowania danego zwierzaka i spontaniczne zesranie się na korytarzu znakiem zorro na cały dywan. Zauważyłem, że często jest to w ogłoszeniu pracy jako "zaleta" i w ogóle super wow. Ja nie mam nic do ludzi którzy mają zwierzaki, kochają zwierzaki bo ja też kocham zwierzaki ale niestety - mam #!$%@?ą alergie na praktycznie każde możliwe zwierzę. Mam nawet alergię na naskórek konia XD

Ostatnio miałem rozmowę o pracę i właśnie pytam się czy są zwierzęta. HRówa zachwyca, że JASNE ŻE TAK A MA PAN PIESKA? JAKIEGO?! No to odpowiadam, że nie mam psa i nie bardzo chcę mieć kontakt ze zwierzętami jako alergik a ona dostaje karpia na ryju i pyta "ALE JAK TO SIĘ PAN NIE ODCZULA? Aha... no rozumiem...szkoda...
#praca #pracbaza #pytaniedoeksperta
AusserKontrolle - Może jestem #!$%@?, a może nie ale #!$%@? mnie obecnie jedna rzecz ...

źródło: z-psem-do-biura

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle: gorsze jak nowo wysranego ziemniaka przynoszą żeby się pochwalić i oczekują #!$%@? zachwytów i pochwał że tak fantastycznie zalali formę Kocham swój home office I w ogóle nie tęsknię za pracą w biurze
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle ogolnie mi to nie przeszkadza i mimo posiadania psa nigdy bym go do pracy nie przyprowadzil bo i po co xD ale wydaje mi sie, ze jest to jakas pokretna forma odpowiedzi na efekt pocovidowy jakim jest wziecie psa w czasach pandemii a potem nienauczenie go zostawania samemu w domu bo z domu i tak sie nie wychodzilo xd jestem sklonny wyobrazic sobie taka sytuacje bo sam w niej bylem xD
  • Odpowiedz
@AusserKontrolle ale nie wiń całego świata za swoje wadliwe geny, ja rozumiem, że chciałbyś pogłaskać kitku lub psiake, ale nie możesz więc wylewasz tu swoje frustracje. Może zjedz na uspokojenie bezglutenowe wafle i popij mlekiem bez laktozy bo pamiętaj, że wieczorem trzeba wziąć allertec i lepiej nie brać na pusty żołądek.
  • Odpowiedz