Wpis z mikrobloga

@Rogi_: Wybory samorządowe są za 1.5 miesiąca a KO nadal nie ogłosiła swojego kandytata + Lewica i Polska2050 poparła Sutryka, jesteśmy skończeni, ten łysy dzban będzie rządził kolejną kadencję.
  • Odpowiedz
@orzeszkiziemne @Tommy__ Ja #!$%@?, nie załamujcie mnie Panowie, ja myślałem że właśnie Sutryk zostanie pokonany przez jakiegoś innego kandydata PO, a tak? Mi sie wydaje, że on już którąś kadencje rządzi, a to dopiero pierwsza tylko najgorsza jaką pamiętam, już Dutkiewicz był lepszy
  • Odpowiedz
  • 96
@Rogi_ e tam gadanie. Jak byłem pierwszy raz w życiu we Wrocławiu to był dramat, wróciłem po X latach, juz za kadencji Sutryka, to był cud miód i malina

  • Odpowiedz
@shroon: przypomniała mi się sytuacja, jak jechałem na basen do aquaparku i na przystanku Katedra jakiś młody wikary wstawił księdza emeryta do tramwaju i wyszedł. Ten starszy rozejrzał się i pyta, czy na dworzec dojedzie XD Smutno mi się dziadka zrobiło i usiadłem obok niego i tłumaczyłem mu gdzie wysiąść i że mu pomogę z torbą jak coś. Ten mi zaczął opowiadać o swoich wrażeniach z ostatniej wizyty we Wrocławiu.
  • Odpowiedz