Aktywne Wpisy

JanTadeusz +92
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

cheture +16
jakie macie plany na piątkowe popołudnie
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Już czwarta nad ranem. Może mnie odwiedzisz... (a może lepiej nie).
Byłem na koncercie SDMu wiele razy. Zawsze mi się podobało. Ludzie mi mówią, że jestem naiwny, niedorosły, niedojrzały, romantyczny, harcerzyk, pomimo lat niedojrzały.
Cóż mogę powiedzieć - mają sto procent racji.
Pozdrowienia dla ekipy, zwłaszcza dla Wojtka Czemplika.
@mike-78: zasadniczo co to zmienia w Twoim życiu? Nic. Żyj po swojemu kolego w zgodzie z samym sobą. Bądź romantykiem, harcerzykiem, niedojrzałym, niedorosłym, naiwnym.