Wpis z mikrobloga

Jak działa na was medikinet cr, czy docelowa dawka powinna dodawać trochę energii ? Jestem teraz na 30mg cr i czuje się wyciszony i spokojny, ogólnie podoba mi się działanie tj. poprawa koncentracji i większa motywacja do działania i kończenia zadań (po minimalnym zmuszeniu się) ale zastanawiam się czy nie powinno bardziej stawiać na nogi, bo u mnie efekt jest mocno relaksujący i bardziej zamulający
#adhd #pytanie #medikinet #metylofenidat #narkotykizawszespoko
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lalalaczek: u mnie spokój w głowie bardziej zorganizowane myśli a fizycznie wystrzelenie jak po amfie. ( ale mnie nawet mocna kawa mocno pobudza na ok 2/3 h)
  • Odpowiedz
@lalalaczek: mnie wygaszają. Mam myślenie tunelowe. Nie mam miliona myśli, nie zwracam uwagi na bodźce (tu coś świeci, tam ktoś gada, coś ładnie pachnie itp.). W trakcie mniej kreatywnej pracy - super, w innych przypadkach przydaje się jednak ADHD. I nigdy nie biorę medi po kawie/energolu oraz jak jestem niewyspana bo o ile w tym drugim przypadku czuję się dodatkowo senna, to w pierwszym czasami mam wrażenie, że serducho bije
  • Odpowiedz
@lalalaczek ja biore go or 2 lat niestety dawka 30 mg przstała działac po tygodniu albo dwóch zrobiła mi sie duża tolerancja i nie czułam efektów które występowały wczesniej tzn skupienie koncentracja spokoj wyviszenie mysli duza aktywnosc glowy pozdytywnie lepsze odbieranie rzeczywistości natomiast po tym czasie zwiekszalam dawke na ten moment biore 80 mg i znow jest duza tolerancja wczensiej 80 mg to byl mega kop i speed ale teraz to
  • Odpowiedz
@lalalaczek: jestem spokojny, proste rzeczy cieszą i nawet mam epizody, że cieszy mnie rozmowa o czymś co mnie normalnie nie interesuje typu ojoj ale ładna pogoda, można pograć w badmintona ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz