Wpis z mikrobloga

Wenlafaksyna nic nie dała, od 3 miesięcy biorę Blinterix (wortioksetyna) i mam wrażenie, że jeszcze bardziej nic nie daje. Nie mam ochoty kupować kolejnego opakowania za 150zł, bo drogie to gówno.
Psycho kazała przyjść teraz w kwietniu i mam ochotę to rzucić na miesiąc. Co myślicie?
#psychiatria #psychiatra #depresja
  • 18
@muszyna_skarbzycia: ketrel też mieszałem z tymi lekami, oczywiście za wiedzą psychiatry i neurologa. 0 efektu. Po odstawieniu też żadnych ubokow. A daj spokój 3 lata się męczyłem z ciężka postacią depresji, a tak w ogóle to rozwijała się ona u mnie od przeszło 8 lat, więc byłem przyzwyczajony, że cały czas czuję się #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°). Licząc tak sumarycznie to z 8 lat spędziłem z
Zapytaj lekarki o lek podnoszący poziom serotoniny. W USA nazywa się to Prozac. W PL może być pod innymi nazwami.


@mirek63479: Substancja czynna tego leku jest fluoksetyna, i jest jak najbardziej dostępny w Polsce, u mnie niestety również okazał się ślepym zaułkiem i żadnego "szczęścia" ani nawet pomniejszego podniesienia nastroju po nim nie czułem. ¯\(ツ)/¯
@muszyna_skarbzycia: medyczna marihuana ¯\(ツ)/¯ ale to brałem już kiedy wszystkie metody leczenia konwencjonalnego przestały działać i byłem po psychuszce przez probe S.
I wiesz co? Wyleczyła mnie z depresji konkretnie, rozumiem, że nie wszystkim można polecić ten typ leczenia, ale jeśli żadne tabletki nie pomagają, a wręcz jest gorzej, tak jak w moim wypadku to moim zdaniem warto spróbować, oczywiście po wcześniejszej konsultacji z psychiatra i neurologiem. Z lekarzami doszliśmy do
@muszyna_skarbzycia: Po, tak naprawdę odstawiłem wszystkie leki i dopiero wtedy zacząłem z medyczna. Absolutnie tego nie mieszałem. Alkoholu też 0. Jeśli chodzi o % THC to 20%, bron Boże nie 22%, która jest aktywizująco pobudzająca, ja miałem 20% zamulacza, która też dobrze działała nasennie, więc wykluczyło to też moje problemy z bezsennością, koszmarami (nic się nie śni) i nocnym wybudzaniem się.