Wpis z mikrobloga

pamietam jak wykopki podobnie brandzlowaly do Farage'a masakrujacego Tuska w PE ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz Tusk jest znowu wybawca narodu. niedlugo i Sikorski czyms podpadnie i bedzie wrogiem vipoku.
  • Odpowiedz
W łeb się pier****nij i strzep sobie jeszcze pod niego. Człowieku, ja ci tylko cytuje jego życiorys i tamte realia, ale jak to bierzesz za urojenia to nie mam słów. XD


Jak cytujesz jak to jakieś Twoje urojenia niepodparte niczym, ani wiki, ani biografią ani czymkolwiek innym.

Zachód nie miał u nas żadnych protegowanych przy przemianach systemowych i gospodarczych, wiadomo. Brali Cześka spod stodoły i jak chłop nie lubił komunizmu, to wyznaczali go na menadżera holdingów.


Taki
  • Odpowiedz
pamietam jak wykopki podobnie brandzlowaly do Farage'a masakrujacego Tuska w PE ( ͡º ͜ʖ͡º) teraz Tusk jest znowu wybawca narodu. niedlugo i Sikorski czyms podpadnie i bedzie wrogiem vipoku.


@Steven_Hyde: Farage się podniecały prawicowe zjeby, czyli teraz Konfiarze i PiSowcy.
To nie tak, że ogólnie wykopki, tylko po prostu prawa strona. Lewa strona od początku mówiła, że Farage to ruski agent grający na rozbicie EU.
  • Odpowiedz
No daj nam Bóg samych takich Cześków spod stodoły w polskiej polityce :)


@loczyn: Można być też Bagsikiem z Gąsiorowskim. Ale tak jak mówiłem, pier***** nij się w łeb. Razem z OPką która weźmie w gardło tylko dlatego, że ktoś ładnie pojedzie po pisie i po ruskich.
  • Odpowiedz
@KriegCaptain710: Sikorski jest absolwentem Pembroke College w Oxforduzie (B.A oraz M.A , Filozofia, Nauki Polityczne i Ekonomia -licencjat i magister )byly minister SZ Zbigniew Rau jest bylym wykladowca "Trinity College w Cambridge" i Texas University w Austin

Z cala pewnoscia Zbigniew Rau nie wlada jezykiem angielskim w stopniu rownie dobrym jak Sikorski
  • Odpowiedz
@KriegCaptain710: Tak bo w 1981 roku wyjechał dla kaprysu na naukę języka angielskiego. Mało kto wtedy miał taką możliwość,. Mało kto też miał stryjka, który współpracował z sowietami...
  • Odpowiedz
@analboss: No nic no po prostu by to trafiło w polską dawną tradycję posiadania polityków na paskach innych krajów. A taka wyśmienita choć nie za piękna żonka to też przecież nie bez powodu mu się trafiła( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz