Wpis z mikrobloga

Żaden normalny mężczyzna nie będzie walczył i umierał za ten ginocentryczny pier.dolnik. Mamy walczyć za OnlyFansiary z dwucyfrowym przebiegiem? Za system, który traktuje mężczyzn najgorzej na kontynencie; za nierówny wiek emerytalny i dyskryminację w prawie karnym? Czy też może za interesy zachodnich korporacji / elit? Jeśli Ruscy przekroczą granicę to po prostu wzruszę ramionami(po uprzednim ewakuowaniu się do Szwajcarii).
#polska #neuropa #4konserwy #ukraina #rosja #pieklomezczyzn #wojna
D00msday - Żaden normalny mężczyzna nie będzie walczył i umierał za ten ginocentryczn...

źródło: screeeeen

Pobierz
  • 40
Jeśli Ruscy przekroczą granicę to po prostu wzruszę ramionami(po uprzednim ewakuowaniu się do Szwajcarii).


@D00msday: haha, świeżak nawet za granicę województwa nie dojedziesz, ale próbować warto.
@D00msday:

Mamy walczyć za


Ja wiem za co będę "zdychał" pod Suwałkami czy gdzieś na #!$%@?.

A Ty s...j stąd kacapski trolu - bo takich jak ja jest duuużo i żadna propaganda wielkiej Rosji tego nie zmieni.

Możecie straszyć - ale przejedziecie się jak na Ukraińcach.
@D00msday: Gdyby kazano mi walczyć z Rosją w imię solidarności z Ukrainą w ramach antyrosyjskiej krucjaty to bym wyśmiał taką propozycję. Natomiast gdyby Rosjanom zamarzył się korytarz suwalski to jestem zwolennikiem wojny. Hańbą były misje w Iraku czy Afganistanie. natomiast honorem jest obrona swojego kraju, może i nieco wadliwego, ale względnie normalnego.

Z tym, że powinny być regularne szkolenia wojskowe (model szwajcarsko-fiński) i dobra obrona cywilna. Nauczony doświadczeniem Ukrainy zamknąłbym również
@D00msday: Za co mam walczyć?

Za chamstwo w urzędach które utrzymuje?
Za coraz większe w wysokości i ilości podatki?
Za kumoterstwo?
Za bezkarność polityków i nagrody jakie samo sobie przyznają za służbę dla NAS ?
Za marnotrawstwo naszych podatków na głupoty?
Za kretynów którzy zniszczyli kraj a spie...lą za granicę jak tylko petarda strzeli w Przemyślu ( mówię tutaj o społeczeństwie )?
Za obłudnych ludzi którzy jak się nie pilnujesz to
@Erravi: Problem jest bardziej złożony, gdyby tak każdy podchodził jak Ty do obrony kraju, to trzeba by było się uczyć rosyjskiego jako głównego języka urzędowego, do tego byś #!$%@?ł za grosze na dwie zmiany w kołchozie na dobra dla rosyjskich oligarchów.
@D00msday: Powiem tak jeśli ktoś ma dzieci, domy, dobre prace itp to niech się za nie bije. A jak ktoś nie ma nic to nie wiem co w tym dziwnego, że nie bardzo mu się chce xd Nie dziwne, że kobietom się chce bo to chyba najlepszy kraj w europie a może i na świecie dla nich (biorąc poprawkę na naszą zamożność itp).
@D00msday: to prawda, w przypadku konfliktu, na pewno byśmy gorzej się bronili niż Ukraina.. Ukraina jest ogólnie bardziej konserwatywna, tam jeszcze dobre dziewczyny są na wioskach, jest ten szacunek do mężczyzny. Rosja miałaby łatwiej podbić polskę niż Ukraine, jedyne co nas chroni to NATO, ale oni też nie będą mieli zapału do walki.