Wpis z mikrobloga

Mam wrażenie, że trochę to wszystkim umyka, bo i Miller próbuje być w tym temacie dość subtelny, ale no on jest w 100% antyukraiński, a chyba i nawet troszkę prorosyjski. Pokazuje to od początku wojny regularnie. Ciekawa sprawa w sumie. PRL-owska szkoła. Widać, że siedzi to w nim głęboko, bo przecież jednocześnie wspiera mocno proukraińskiego Tuska xD

#ukraina #polityka #neuropa #wojna #sejm
Gours - Mam wrażenie, że trochę to wszystkim umyka, bo i Miller próbuje być w tym tem...

źródło: IMG_3298

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@Gours: Polityk z krwi i kości. Krętacz. Nie czytam jego wypowiedzi, ale ma wysokie IQ, umie wychodzić z opresji politycznych. Nie typ suskiego co nie wie do tej pory kim jest niejaka kaśka ii lub kaśka wielka, to to jedno i to samo;) Ciekawy z nim wątek to śmierć jego syna, bo tam wiele rzeczy jest niejasnych, a tutaj taki ciekawy art. z przeszłości. A co do samej wypowiedzi zdanie Millera
  • Odpowiedz
@Gours: na początku myślałem, że chodzi o to, że jak Ukraina przegra to ruscy tutaj wjadą, ale po tym jak zaczął gadać, że wgnieciemy putina w ziemię to już nie jestem pewny
  • Odpowiedz
@Gours: Dla Miller Miler wypowiada się po prostu zgodnie z Polską racją stanu. W tym przypadku znaczenie wypowiedzi jest mniej więcej takie "angażujesz się bez realnego prospektu zysku, antagonizujesz jeszcze bardziej Rosję jak byśmy nie mieli wyboru tylko ją zniszczyć - na co ma perspektyw"

Jak patrzę na mierność naszych obecnych polityków to mi się niedobrze robi. Od 3 lat mamy kompletną niemoc jeśli chodzi o reprezentacje własnych interesów. Fakt, że
  • Odpowiedz