Wpis z mikrobloga

Sikorski miał swoje wpadki czy słabsze momenty, ale to i tak jest najlepszy minister spraw zagranicznych w całej historii powojennej Polski.
To, jak się wypowiada, jak płynnie mówi po angielsku i jak swobodnie formułuje wypowiedzi czyni z niego jednego z najbardziej kompetentnych ministrów jakiego mogliśmy mieć.
W porównaniu do takiej Fotygi, San Escobara czy jakiegos dukającego Dudy to jest wprost błyszczące Ferrari na tle zgruzowanej Syrenki.
#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazpisu #polityka #takaprawda #sikorski
Janusz_Lubikwasa - Sikorski miał swoje wpadki czy słabsze momenty, ale to i tak jest ...
  • 58
@Rozgryzacz no to nie wiesz kto by był lepszy, ale uważasz, że on jest najgorszy. Nie jesteś w stanie wymienić jednej lepszej osoby. Skąd pewność, że taka jest? Ja nie znam innego polityka, który by się nadawał lepiej. Ma swoje wady, owszem, ale nie ma osoby, która bardziej się do tego nadaje.
@demimka masz z góry błędne założenie, że on jest najlepszy, bo opierasz się na tym co poznałaś do tej pory. W kuluarach znany jest jako buc, który skompromitował się kilka razy.
Nie mierz go miarą tych co byli w Polsce, bo to równanie w dół, a mierz go do innych na świecie bo tam mamy aspirować.
Ostatnie lata pokazał jak słabym jest politykiem będąc przezroczysto marnym europosłem.
stopien licencjata. Rzadzi nami historyk, facet ktory zrobil bachelor z humanistyki i Holownia ze srednim.

I wy mieliscie czelnosc przywalac sie do magistra Przyłębskiej.


@Bloodaxis1: To zrób takiego licencjata na Oxfordzie, zobaczymy jak Ci pójdzie xD

Pomijam już jego doświadczenie po szkole, polecam się dokształcić, bo mi by było głupio takie głupoty wypisywać.
No ale jesteś anonimowy to wiadomo, byle gówno można z siebie wysrać bez konsekwencji.
@loczyn: ale to przeciez nie chodzi o to, zeby konczyc Oxfordy, zeby tutaj o nim rozmawiac.
Piszecie mu jakies panegiryki jakby to byl Bog wie kto. Nie dopuszczacie nawet do swojejj swiadomosci, ze on nie odstaje poza mocna srednia polskiej polityki. To ze teraz mowi to co wszyscy chca uslyszec nie znaczy, ze z niego jakis wybitny dyplomata. Dzis gada na ruskich, ze sa be, a pare lat wstecz jak mu
@Bloodaxis1 Jak nie odstaje typie? xD
- Oxford ukonczyl z klasie majac premiera UK i cesarza Japonii, cala reszta teraz to topka managmentu pewnie w finansjerze, bankowości i polityce
- świetny angielski
- wieloletnie doświadczenie jako MSZ ale też jako Minister Obrony za PiS
- nie lubił się z komuną, walczył z nią (tu fakt sporo ma to w CV
- był korespondentem podczas konfliktów zbrojnych, do Ruskich w Afganie chyba nawet
@Bloodaxis1 ps. wiem że pił wódkę z Ławrowem, dla mnie później może nawet i jechać tam przepraszać JEŻELI Polska na tym skorzysta. Na tym polega właśnie sprawna dyplomacja.
Ja uważam np. Erdrogana czy Orbana za małych #!$%@?ów niemniej np uważam że potrafią robić politykę zagraniczną, a co robiła ostatnimi laty polska dyplomacja po za wykonywaniem rozkazów innych i przyklepywaniu kwitów na przetargi bez dyskusji?