Wpis z mikrobloga

#dji #dron #drony
Mireczki , zakupiłem dj mini 2 se z oficjalnej strony wziąłem dj care refresh na rok i tutaj właśnie pytanie w paczce nie ma tego kodu bo jak mniemam powinno być na jakieś kartce ? Czy to aktywuję po uruchomieniu drona pierwszy raz ? Ogólnie to ładuje go na razie nic nie robiłem jeszcze a drugi problem ze na fakturze nie ma tego dj care refresh a pieniądze wzięli i nic nie pisali że cos nie tak słyszałem że po aktywacji drona ma się dwa dni na przypisanie ochrony do drona no ale właśnie gdzie szukać tego kodu lol ?
  • 6
@WilczeQ98: Napisz do nich zapytanie, gdzie jest kod? Bo może się okazać, że kod już jest przypisany do numeru fabrycznego drona i nie musisz nic robić. Ja kupowałem mini2 w polskim sklepie, ale dostałem osobno e-maila z kodem, który musiałem zarejestrować na stronie dji.
@WilczeQ98: No i pamiętaj, że tam jest jakiś określony czas od włączenia drona do aktywacji. Nie można go przekroczyć bo coś tam.

"Aby zrobić to szybko i bez zbędnych komplikacji na aktywacje ubezpieczenia masz 48 godzin od pierwszego uruchomienia drona, w przeciwnym wypadku aby aktywować DJI Care Refresh po minięciu określonego czasu należy przesłać do producenta szczegółowy film pokazujący, że dron jest wolny od wad, a ubezpieczenia nie zakupiliśmy "po fakcie".