Wpis z mikrobloga

Według mnie na 99 % Brauna na listach Konfederacji w 2028 już nie będzie. Za to może być część PiSowców (tych średnio i mało ważnych typu Schreiber), którzy będą odpływać ze statku Kaczyńskiego, który nawet z demencją będzie dyktatorem tej partii. To jest partia wodzowska i tam nie ma nawet namaszczonego następcy, ani nawet żadnych frakcji skupionych wokół potencjalnych zastępców, bo tam wszyscy się nie lubią.

W tej chwili KPP z NN i RN jest już w separacji. Wygląda to trochę tak, jak wypełnienie kontraktu w sporcie zawodowym, kiedy okienko jest zamknięte.

Publiczne krytykowanie Brauna przez Mentzena to też nie jest przypadek, ani obietnice rozliczeń i publiczne pranie brudów. Według mnie oni w tej chwili tylko się przyglądają, jak przytulić młodszych i mniej ważnych PiSowców do koła, żeby móc się pozbyć Koroniarzy. A to wymaga trochę czasu. PiS musi słabnąć, Kaczyński jako człowiek też.

#konfederacja #polityka #4konserwy #neuropa
  • 13
Przykro mi że toczy się dyskusja o tym jakie będą listy za 4 lata, partii która powinna zostać zdelegalizowana.

To tylko pokazuje skrajną słabość polskiego rządu który zezwala im na zarejestrowaną działalność, ta sama sytuacja tyczy się też innych europejskich państw które powoli stają się słabe zezwalając na AfD i pochodne.

Nie zdziwię się jak za 15 lat będzie trzeba ponownie walczyć z otwartym faszyzmem a nawet i neonazizmem przez tolerancje na
@Kopyto96: oby go nie było ale jeszcze gorszy jest ten Zapałowski. Oni celują w elektorat debili którzy myślą że Polska to jakieś mocarstwo które może rozstawiać inne kraje po kątach i pisze to jako wyborca Konfederacji. Braun i jego ludzie gadają tylko puste frazesy to trochę tak jakby dzikiego trenera wpuścić do sejmu.
@Kopyto96: a imo to po eksodusie pisowców dojdzie do rozłamu w konfie, bo RN będzie chciała ich wziąć, a NN nie i tak się ich drogi rozejdą, a Grzegorz wyląduje ze swoimi szurami 1% w nowej partii pana Janusza, gdzie będzie również JE Olszańszki (pseud. artyst. Jaszczur)
@maximilianan: gdzie niby ma najwięcej posłów? Chyba w Rzeszowie, czy Bielsko-Białej, bo w sejmie ma razem ze sobą tylko czterech. Reszta konfederacji ma dwunastu.