Wpis z mikrobloga

#gielda
Wiecie co się właśnie stało? Dzwoniła do mnie mama Cyferki, okazało się, że chłopak popełnił samobójstwo. Powiesił się, zostawił list pożegnalny, w którym napisał, że nie może znieść szykanowania go w internecie. Brawo! Mam nadzieję, że odpowiednie kroki zostaną podjęte, zostało już złożone zawiadomienie prokuratury. Czemu nie możecie normalnie pisać, komentować, rozmawiać tylko musicie szykanować najsłabszych? Nawet sobie nie wyobrażacie co ten chłopiec przeżywał - nie miał żadnych znajomych, był autystykiem i bał się wychodzić ze swojego pokoju. Jedyne co miał to internet, wykop i giełdę, a nawet to mu zabraliście.

Nie pierwszy raz spotykam się z takim aktem przemocy w internecie. Dwa lata temu również mój znajomy z bankiera popełnił samobójstwo, bo dużo ludzi w internecie się z niego śmiało, myślałem, że ten przypadek był wystarczająco nagłośniony, ale mylę się. Brawo wykopowe trolle, tak trzymać.

@Polska5Ever @maniek74 @gonzo91
  • 14
  • 1
@gonzo91: Marcin nie dzwonil, pisalem w zeszlym tygodniu, ze wzialem troche putow.
Pisalem tez, ze nie bede ich trzymal jak nie zacznie spadac i je po prostu sprzedam, ze strata oczywiscie, ale to nie jest duza strata. Puty byly na ~0.25 delta na 1 miesiac i 4 miesiace do przodu, takze wielkiej zwaly tam nie bylo.
Kupilem los i nie trafilem, oh well...
@maniek74 Nie no spokojnie. Dobry moment przewalać z funduszy obligacyjnych (short) na obligacje long.
Ja akurat likwiduję pozycje akcyjne, bo nie wierzę w dalsze wzrosty.
Doceniam wpisy cyferki, bo są merytoryczne, zawierają argumenty, z reguły jak zapytam to dostaję odpowiedzi. Podobnie jak wpisy Byka.
@mathmed ale ty nie wierzyłeś w dalsze wzrosty już rok temu, a wzyszla z tego turbo hossa. Doceniasz wpisy Cyferki, bo pod nie nie grasz, Panicze88 i inni, którzy tu próbowali rozgrywać kreślony przez niego scenariusz, #!$%@? na tym spore siano
@maniek74: Tak, no bo rynek jest nieracjonalny. Cyferka ma rację, tylko nie sposób wskazać kiedy ten scenariusz się zmaterializuje. Moim zdaniem risk/reward jest zbyt wysokie i inwestuję obecnie inaczej. Szacun dla odważnych, którzy wiedzą kiedy się wycofać.
@mathmed bredzisz w amoku. W dołku bessy pisaliście o dalszych spadkach, kto tego posłuchał, to nie dość, ze nic nie zarobił na obecnej hossi, gdzie NQ zaliczył NAJLEPSZE PÓŁROCZE W HISTORII, to co gorsza, niektórzy jeszcze próbowali to shortowac, wiec nie dość, ze nic nie zarobili na longowaniu hossy, to jeszcze stracili na jej shortowaniu. Ty serio nie rozumiesz, jak bardzo szkodliwe jest takie #!$%@?, na tagu, który obserwuje 5 tys osób?