Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@paragony dziękuję. Będzie więcej czasu to będę więcej tego robić. Wbrew pozorom zajmuje to trochę czasu. Nie jestem w pełni zadowolony, bo szum jest różny od tego w tle a na buzi chociażby, lekko proporcje ciała są skopane, ale dziękuję. Dziwi mnie że nikt nie chciał zdjęcia bez cenzury xD kiedyś miałem też konto to co chwilę były o to prośby. Może ludzie na oglądali się tego, a teraz tylko patrzą na
  • Odpowiedz
@DevourKb: kobieta w bieliźnie wyglada ładniej niż bez. Moja baba ciągle chodzi bez gaci i już nie naoglądałem pieroga. Nutka tajemnicy jest lepsza.
Całokształt zdecydowanie, nie lubie dużych zbliżeń na jedną cześć ciala. Ta ma wszystko jak trzeba:
-piersi w sam raz
-suty nie jak salami, patrzą prosto bez zeza rozbieżnego (cały czas mówimy o sutkach)
-talia jest, biodra też ale nie za szerokie, które są zwiastunem grubej dupy
-oczy wielkie
  • Odpowiedz
  • 0
@paragony W sumie coś w tym jest. Zauważyłem pewny trendy dawania dużej ilości plusów pod zdjęciami tego typu. Albo są zdjęcia laski z super dupcią na pierwszym planie, natomiast mają stringi i super to wygląda ( ͡º ͜ʖ͡º)
Drugi typ to laski to jak te zdjęcie. Raczej fotka całego ciała, jakieś zakolanówki, buzia jak miss, ciało 100/10. Staram się tworzyć jak najbardziej realne obrazy, które będą przyciągały
  • Odpowiedz
  • 0
@Noami myślałem o tym, ale niezbyt czytałem. Zniechęciła mnie to, że są tysiące kont na np. OF lub patronite, które robią gorszą lub lepszą robotę. Wiadomo, że gdybym się mega mocno postarał, to jest szansa, że ktoś by się skusił na płatnego suba na jakiejś stronie, na której był założył profil. Uważam, że doszedłem do jakiegoś poziomu wyżej niż amator renderując baby z plastikową skórą. Gdy nie spróbuję to się nie dowiem,
  • Odpowiedz