Wpis z mikrobloga

@dzenkins: Jutro powinni dac komunikat, przesla jakies zdjecia moze. Na pewno to bedzie na pierwszych stronach jutro, ale na nowe kontrakty nie ma co liczyc tak szybko. Oni potrzebuja czasu, a my jestesmy daleko od ceny startowej. Ciekawe jak rozwinie sie premarket, ale spodziewalem sie bardziej agresywnych ruchow. Raczej spuszcze wiekszosc akcji.
  • Odpowiedz
@dzenkins: Jutro w robocie bede na otwarciu... Akurat o 15.30 musze zaladowac dostawczaka i wyjechac, ale wyjade troche pozniej bo najpierw bede musial zabezpieczyc zyski. Zobacze co sie bedzie dzialo na premarkecie, ale na otwarciu przynajmniej 2/3 chyba pojda w rynek. Moze byc tez ze od otwarcia zaczna sie powolne wzrosty, wiec na wszelki wypadek zostawie jakis pakiet akcji na wieczor.
  • Odpowiedz
@dzenkins: Myslalem ze start IM-2 bedzie w q4 2024, a to jednak za miesiac wysylaja kolejna misje xD - spacelaunch
To zmienia postac rzeczy, bo ta druga misja to bedzie robiona razem z Nokia (testowanie sieci komunikacyjnej na ksiezycu).
Zobacze jak bedzie wygladac premarket i otwarcie i podejme decyzje o sprzedazy, ale moze wstrzymam sie z tym do wieczora. Zostawie sobie na pewno troche akcji na maly longterm.
  • Odpowiedz
@NoobczanPotasu: @dzenkins @Malyburtownik
I co teraz Panowie? :D

Premarket kręci się przy 12$. Szczerze mówiąc to dość mało jak na fakt, że mieliśmy już 13$.

Tak jak myślałem od początku, cała akcja rozgrywa się ciągle wokół 10$, tu się kotłuje najbardziej. No i teraz jest pytanie, których ludzi jest więcej - tych co cieszą się z szybkiego zarobku i sprzedadzą akcje, czy tych, którzy do tego pociągu jeszcze nie wsiedli, a
  • Odpowiedz
@dzenkins: @Malyburtownik @DwaKolory Szczerze mowiac nie rozumiem tych ruchow. Ja na razie sprzedalem 500akcji po 11.5x, i obserwuje dalej. Cala wartosciowa akcja odbywa sie na after/nocnym i premarkecie. Spodziewalem sie wiekszych obrotow i wiekszej akcji. Te wieczorne dumpy wykonczyly juz nie jednego holdera ;o Mam spory dylemat, bo w poniedzialek wyjezdzam na urlop, i nie mam zamiaru zostawac w niepewnych pozycjach wiekszymi kwotami. Na horyzoncie dodatkowo pojawily sie inne opcje ulokowania
  • Odpowiedz
@NoobczanPotasu: Cyrk sie dzieje, w trakcie lotu pod 13.5. Po lądowaniu nie moze nawet do tego wrócic.

Poczekam do wieczora zobacze co bedzie, mozliwe ze zostawie na weekend i sprzedaje.

Dziekuje Ci bardzo za tamten wpis pozwolil zarobic dobrze.
  • Odpowiedz