Wpis z mikrobloga

Cześć, chciałem kupić sobie airpodsy pro 2 generacji. Zastanawiam się natomiast czy w mojej sytuacji lepszą opcją będzie zakup wersji ze złączem lightning czy USB-C.
Używam obecnie Iphone 13 mini i apple watcha 8 generacji. Nie planuję powiększania ekosystemu o inne produkty Apple i na pewno będę cisnąć Iphona aż do końca aktualizacji, a może i dłużej jeśli Apple nie wypuści żadnego następcy mini w podobnym rozmiarze.
Zastanawiam się czy lepiej kupić wersję lightning, żeby wyjeżdżając gdzieś nie musieć dodatkowo pamiętać o kablu usb-c i zgarnąć przy okazji dodatkowy kabel lightning w opakowaniu ze słuchawkami, czy może "przyszłościowo" kupić wersję usbc z nadzieją, że w przyszłości wyjdzie następca mini z USB-C?
Zastanawiam się też ile tak naprawdę pożyją takie słuchawki przy użytkowaniu średnio powiedzmy 1-2h dziennie? Czy pociągną dłużej niż 3 lata, gdy teoretycznie Iphone 13 mini będzie dostawał ostatnie aktualizacje? Nigdy wcześniej nie kupowałem tak drogich słuchawek.

#apple #ios #iphone #airpods #sluchawki
  • 8
  • Odpowiedz
Ja posiadając 13 Pro i kupiłem airpods pro 2 ze złączem lightning. Nie żałuje, dzięki temu mam zapasowy kabel do iphone/słuchawki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pietrula: Właśnie mam podobny tok myślenia - kabel do telefonu gratis. Pytanie Ile lat iphone 13 będzie mieć aktualizacje i ile lat wytrzymują takie słuchawki?
  • Odpowiedz
@RudyLemur: bierz USB-C, to i ładowarką do laptopa naładujesz. A co do żywotności - moje airpodsy pro mają ponad 3 lata i póki co działają dobrze.
  • Odpowiedz