Wpis z mikrobloga

Ostatnio przyszedl do mnie kumpel wyzalic sie ze zdradzila go laska, ze ma mysli samobojcze i ze ogolnie kiepsko sie czuje. Ja tak na niego patrze i mowie: Michal, ty wiesz ze moj dziadek walczyl pod staligradem prawda? on mowi ze tak wspominalem. Wtedy cos we mnie peklo ochrzanilem go ze smie zawracam mi dupe a ludzie zamarzali w piekielnych mrozach, tylko kilka procent wrocilo do rzeszy, ze nie mieli jedzenia a tu przejmowanie sie dziewczyna XD prosze was.. ludzie #gownowpis #gorzkiezale
  • 11
@gaceksteam znaczy ja rozumem o co ci chodzi co nie zmienia faktu że jest to głupie #!$%@?. Jak ci nogę #!$%@?ą to też se pomyślisz a #!$%@? dziadek miał gorzej pod stalingradem? No i rozumiem że noga a jakiś zwykły szon to dwie różne sprawy. Jednak nigdy nie powinniśmy oceniać czyich problemów przez pryzmat samego siebie. Coś co dla ciebie jest błahostką dla kogoś może być czymś naprawdę trudnym. I idąc tym
@atteint: @erebeuzet @vieveble @Orowerbogatszy Mieliscie racje koledzy moglem inaczej postapic. Michal przez ta #!$%@? rzucil sie wczoraj pod pociag. Sam jestem po rozstaniu ale jakos to w sobie tlumie i przez mysl by mi nie przeszlo samobojstwo. Niestety michal stwierdzil inaczej i go juz z nami nie ma. Gdyby tylko ktos mogl zaregowac.. :(( #!$%@? swiat