Wpis z mikrobloga

Rybiara, akryl na płycie 30x40
Aparat w moim kiepskim telefonie wyostrzył wszelkie nierówności na desce i wygląda to zupełnie inaczej niż bym chciała.
Kupiłam sobie taką fajną teleskopową sztalugę w Lidlu.

Kupiłam sobie 9 płyt MDF (darmowa przesyłka allegro, bo cebula mocno), na których tak @gascoigne uwielbia malować. Walnęłam 4 warstwy gesso, wyrównałam to papierem ściernym tyle ile potrafiłam, choć jak się potem okazało - za słabo!
W moim przypadku różnica między tablicą malarską z płótnem (poprzednia praca z sową) a MDF jest taka, że na MDF gorzej się blenduje farba. Nad samym tłem spędziłam 3 dni, prawie rycząc z bezsilności, a w tym czasie zegarek co chwile informował mnie, że mam za wysokie tętno i przypominał o relaksie. Tworzenie powinno być relaksujące, co nie? CO NIE?

Tag: #ineveraart
#tworczoscwlasna #rysujzwykopem #malujzwykopem #malarstwo #akryl #sztuka #art #rysunek
Inevera - Rybiara, akryl na płycie 30x40
Aparat w moim kiepskim telefonie wyostrzył w...

źródło: rybiara

Pobierz
  • 26
  • 0
@Theo_Y: Wiesz, akryle to najlepiej... niech leżą w sklepach. :P
Czasami sobie myślę, żeby zrobić coś akrylem, nawet już układam plan aż w końcu dochodzę do wniosku, że to nie ma sensu.
Nawet nie chce mi się psuć pędzli na nie. Odkąd moje pędzle nie mają żadnego kontaktu z wodą żyją dłużej. I ładniej malują! :P

I muszę oczywiście zaznaczyć, że to Ty mnie ostatecznie odwiodłeś, a raczej przechyliłeś ostatecznie moją
  • 0
@gascoigne: a ja tak o olejach mysle. Mam mala klitke ledwo sie mieszcze z gitara, basem a gdzie miejsce zeby kilka obrazkow olejnych suszyc a ograniczyc sie do jednego obrazka na tydzien? No nie da się tak bo czasem sie zrobi kilka obrazkow naraz a czasem sie miesiacami nic nie robi. Musialbym miec naprawde jedno puste pomieszczenie tylko do suszenia dziadostwa zeby nie wdychac starzejacego sie oleju