Wpis z mikrobloga

R. 37 Kraków

Zgłoszenie 4ef178f65852105e z dnia 2024-02-22 10:01:29

Imię: R.
Wiek: 37
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Z zawodu i pasji lekarz. Zdecydowanie bliżej mi do introwertyka niż ekstrawertyka, choć nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktów i dobrze czuję się wśród ludzi, tylko po takich społecznych wydarzeniach muszę solidnie odpocząć :). Żyję aktywnie i w biegu, dlatego staram się wycisnąć z wolnego czasu ile się tylko da.

Wygląd
Niczym niewyróżniająca się postać, 181 cm wzrostu, normalna sylwetka (76 kg), oczy o nieokreślonej barwie (szare). Brunet z kompletem włosów, gdzieniegdzie pokrytych już platyną :). Staram się dobrze ubierać i pachnieć, w pracy przeważnie jestem w koszuli.

Zainteresowania
Motoryzacja: zarówno od strony technicznej jak i użytkowej, biorę udział w KJSach (może zostaniesz moim pilotem? ;),
Sport: czysto rekreacyjnie, regularnie gram w tenisa, zimą jeżdżę na nartach, nie rzadko można mnie spotkać biegającego lub jeżdżącego na rolkach wokół krakowskich Błoni.
Podróże: te małe i duże, staram się wykorzystać prawie każdy dłuższy urlop na poznanie jakichś nowych miejsc (fascynują mnie lokalne obyczaje, kultury i kuchnie), raczej aktywne zwiedzanie, leżenie na plaży z "all inclusive" zdecydowanie nie dla mnie, za to chętnie zdobędę kolejny szczyt wulkanu z plecakiem na plecach i zdecydowanie przyjemniej byłoby dzielić to doświadczenie z kimś niż samemu.
IT: jeszcze w LO będąc na mat-fizie byłem przekonany, że zostane programistą, zacząłem nawet studiować Informatykę i choć życie wybrało mi inną ścieżkę kariery, zainteresowanie i analityczne myślenie pozostało.

Czego oczekuję?
Nie miej przysłowiowego "kija w d..." to się dogadamy :). Oczekuję wzajemności, związku partnerskiego, gdzie obie osoby są równo ważne, każdy coś daje i bierze, w którym możemy się wspierać wzajemnie i w którym "kiedy jedno spada w dół, drugie ciągnie je ku górze".

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Mam wiele takich wyobrażeń, ale co by to nie było ważne by móc to robić w taki sposób, żeby obie strony chciały to powtórzyć.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub: tak, tylko cywilny (jestem ateistą apostatą).
Dzieci: jestem "za stary" na przewijanie pieluch i nieprzespane noce.
Używki: alkohol piję bardzo okazjonalnie i jak już to tylko wino, nie palę i nie toleruję palenia u partnerki.

Nie mam dzieci, ani byłych żon, ale odkrywając karty w pełni, czystej karty do końca też nie, bo byłem już zaręczony, ale związek nie przetrwał COVIDowej próby czasu.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • 2