Wpis z mikrobloga

Jak można się określić inwestorem z kapitałem który wystarczy na otworzenie budy z kebsem?


@Don_Kichot: Ja myślałem że inwestowanie to sposób w jaki zarządzasz nadwyżkami finansowymi. Każdy kiedyś zaczynał, oprócz tych co dostali od starych albo wygrali na loterii. Dlatego wszyscy u nas pakują w betonowe złoto bo nie ma kultury inwestowania, bo tacy jak ty albo jeszcze lepiej jak @Darten: :

zaoszczędziłeś moją miesięczną pensję - gratulacje.

Niszczycie i
@Darten: Cieszę się że masz lepiej niż ja mirku :) ja jestem zadowolony, bo w ciągu ostatnich dwóch lat udało mi się zwiększyć swoje wynagrodzenie 3 krotnie, a właśnie zbliża się kolejny awans i podwyżka z tym związana więc będzie to już przeskok 4-krotny w porównaniu z tym co zarabiałem wcześniej. Co prawda do Ciebie mi jeszcze daleko, ale może kiedyś :)
@el_capitano_grande super, gratki Mirku :D te jak dzialaja te obligacje ? Bo ja myślałam co zrobić z moimi oszczędnościami, bo aż żal patrzeć na nie i inflację, ale trochę się cykam, że jak wsadzę w obligacje na jakiś czas, a potem mi będzie potrzebna jakaś kwota na już, to nie będę mogła tego wyciągnąć.
@el_capitano_grande zarabiam więcej, ale moja udręka jest zakupoholizm, a na słowo „promocja” reaguje jak na kreskę koksu ( ͡° ͜ʖ ͡°) życzę żebyś zarabiał jeszcze wiecej, a ja tymczasem spadam się pakować, bo wylatuje do Rzymu na tydzień odpocząć